Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ostatnio przeszedłem Wolfensteina, potem Duke Nukem Manhattan Project, Punishera, Call of Duty 2, teraz kończę Resident Evil 4. Spoko gra, tylko nie mogę ubić tej poczwary, przy końcówce gry :smile: Potem chyba się skuszę na ktorąś część Tomb Raidera, potem może jeszcze Splinter Cell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

Obecnie gram w Fable: The Lost Chapters. Uwielbiam tę grę z powodu wybrania ścieżki życia - dobra lub zła, a w niewielu grach (może w żadnej?) nie ma takiej opcji. Poza tym w tej grze są ciekawe questy oraz elementy z życia realnego - np. kupno domu lub małżeństwo ;) Pomiędzy tą grą gram także w The Sims 3, bo lubię tę serię (nie ma to jak utopienie sima w basenie :D) oraz w Test Drive Unlimited 2. Gra OK, jednak dla mnie jest znacznie gorsza od jedynki. Po przejściu Fable chcę zacząć przygodę w Thiefie 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyli od 2 dni namiętnie kopię piłkę w FIFA 11 - po każdym odpaleniu ta gra wygląda i chodzi coraz ładniej, a może to przez te mrozy komp się lepiej chłodzi. :) Miałem zagrać w DMC3, ale raz że się zdziwiłem iż gra jest z innej epoki niż DMC4 to jeszcze sterowanie gorsze ( nie wnikałem), więc może spróbuję Resident Evil 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem GTA IV. Powiem jedno: oczwekiwania niemalże pod każdym względem miałem większe. Niektóre misje robiłem na siłę, żeby pchnąć fabułe do przodu. Gra podobała mi się, ale nie jakoś wyjątkowo. Wg. ocen CDA dałbym jej 6+/7-.

Z kolei zaraz potem ponownie zabrałem się za nieukończonego Gothica 4, który w pewnym momencie skutecznie mnie do siebie zniechęcił, ale po powrocie stwierdziłem, że bardzo niesłusznie. Gra bardzo wciąga, właśnie jestem w Czarnych Jarach i muszę powiedzieć, że klimat to czasami aż kipi. Nie do końca podoba mi się jednak techniczna strona gry, ale cóż :) Jeśli ukończę Arcanię przed premierą której z gry na które czekam (AC:B, Wiedźmin2), to najpewniej po raz drugi rozpocznę przygodę z pierwszym Risenem. Skutecznie zachęcają mnie do tego świerze informacje o kolejnej części :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Uch, mój pierwszy raz z Falloutem New Vegas był niczym trans. 40 godzin gry w ciągu jednego tygodnia, jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Wielka gra. :']

Aktualne przechodzę Final Fantasy XIII na Xboxie 360, właśnie ukończyłem pierwszy dysk. Po nim zabieram się za Resonance of Fate. ;') Miodne jRPGi. A w międzyczasie popykam sobie w Forzę Motorsport 2, w którą gram chyba od marca i jeszcze nie udało mi się zdobyć 100%. Lubię długie gry.

Obecnie gram w Fable: The Lost Chapters. Uwielbiam tę grę z powodu wybrania ścieżki życia - dobra lub zła, a w niewielu grach (może w żadnej?) nie ma takiej opcji.

Ktoś tu nie grał w żadną grę RPG...? ;')

Edytowano przez Dabu47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem chęć na wojenne symulatory, więc aktualnie gram w Arma II z dodatkiem i Operation Flashpoint DR poza tym czasem popykam w lefta 2 i Obliviona. Na Xbox dawno nie grałem z braku nowych gierek, ale z niecierpliwością czekam na GOW 3 i rozważam zakup Fable 2 :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko poszło dobrze przechodził bym właśnie Bulletstorma (lub nawet przeszedł już całego) gdyby nie tylko problemy z Games for Windows Live (strzeżcie się tego :O).

A jeśli chodzi o grę którą niedawno przeszedłem to jest nią: Devil May Cry 3 Special Edition z Cd-Action. Przypomniałem sobie świetną nawalankę z bardzo ciekawą fabułą i niepowtarzalnym bohaterem jakim jest Dante. Polecam wszystkim nawet jeśli trzeba będzie grać w rozdzielczości 1024x768, w małym okienku na Windowsie 7 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu przeszedłem The Ballad Of Gay Tony i muszę powiedzieć, że gra bardziej przypadła mi do gustu niż podstawka, aczkolwiek mogła by być troszeczkę dłuższa. Bardzo fajna opcja skoków spadochronowych, bardziej zróżnicowane misje i barwniejsze postacie czynią tę grę lepszą od GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...