Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obecnie gram w DEAD SPACE 2... Nie jestem w stanie oddać słowami jaka ta gra jest genialna, wspaniała itd. Godny następca części pierwszej... Jeśli ktoś by narzekał że za dużo przeciwników w porównaniu do części pierwszej to ja mu mogę odpowiedzieć od razu dlaczego tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ukończyłem - po raz któryśtam, moim zdaniem najlepszą grę wszechczasów - Grand Theft Auto: Vice City. Co za klimat! Teraz biorę się za Grand Theft Auto III, którego nigdy nie przeszedłem, jakoś ta grafika taka szara i smutna, a VC jest bardzo pozytywne i wesołe :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakensang: The River Of Time - ukończyłem w środę :), a w czoraj po raz n-ty Gothic II.

Teraz nie zamierzam jakoś specjalnie w nic grać, może coś tam ze staroci, a może wczytam jeszcze Drakensanga tRoT i wykonam zadania poboczne, których jeszcze nie ukończyłem - tak z ciekawości :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem ME2 (po raz drugi). Po tym fakcie, złapałem babską przypadłość typu "nie mam co na siebie włożyć". przeglądam półkę z produkcjami i "nie mam w co zagrać".

Na porządnego rpga nie bardzo mam czas, a to co krótsze już pozaliczałem.

Obecnie walczę z Just Cause 2. ukończyłem oś fabularną, teraz tylko wyszukiwanie pudełek i rozwałka. Niby pogram 20-30 minut dziennie ale jakoś tak bez "iskry bożej".

no nic, może za 11 dni coś się pojawi fajnego w CD-A co zajmie mnie na kilka dni. coraz krótsze te gry, panie, coraz krótsze (ME 2 - 23 godziny, z przeszukaniem na 100% wszystkich planet i odnalezieniem wszystkich misji pobocznych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego ze odkładam na nowy sprzęt przechodzę wszystkie swoje gry od początku. Obecnie gram znowu w BIOSHOCK i muszę przyznać że czuje jak bym to robił pierwszy raz. odkrywam więcej rzeczy, przesłuchuje wszystkie znalezione taśmy które odkrywają przede mną jeszcze bardziej ponury obraz RAPTURE niż do tej pory. Myslałem ze zaznałem w tej grze juz wszystkiego- myliłem się. Ta gra jest jedną z niewielu która tak sugestywnie kreuje przedstawiony świat.

post-234577-1296904136_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi grami jakie skończyłem były obydwie części Mass Effect. Postanowiłem przygotować sobie postać pod nadchodzącego Mass Effecta-a 3 :cool:

Tak jak ja :wink: właśnie rozgrywam 2 kolejny raz , w międzyczasie TF2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego ze odkładam na nowy sprzęt przechodzę wszystkie swoje gry od początku. Obecnie gram znowu w BIOSHOCK i muszę przyznać że czuje jak bym to robił pierwszy raz. odkrywam więcej rzeczy, przesłuchuje wszystkie znalezione taśmy które odkrywają przede mną jeszcze bardziej ponury obraz RAPTURE niż do tej pory. Myslałem ze zaznałem w tej grze juz wszystkiego- myliłem się. Ta gra jest jedną z niewielu która tak sugestywnie kreuje przedstawiony świat.

W tym momencie przekonales mnie, aby przejsc Bioshocka drugi raz. Mialem tego nie robic, ale sprobuje. Ogolnie nie lubie przechodzic drugi raz gier, ktore uwazam za genialne z powodu fabuly, dialogow, wykreowanych w grze postaci, ale sprobuje. Warto dla samego spotkania z Sanderem Cohenem.

A w chwili obecnej probuje przejsc Singularity(ktore z kilku powodow przypomina mi wlasnie Bioshocka), no i dalej mecze CS`a i FM`a 2011 :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niedawno przeszedłem (sporo tego było bo gram po kilka gier na raz :wink: ) : Wings Of Prey - bardzo fajny "delikatny" symulator ( jak ktoś woli to może grać w hardcoreowy symulator ) , ładny graficznie emocjonujący ,

Singularity - po pierwszej godzinie pomyślałem, że to zwykły średniak, jednak cieszę się ,że nie odstawiłem na półkę bo później radość z gry była spora i zdanie o niej zmieniłem na bardziej pozytywne - troszkę w niej Fallouta, troszkę Bioshocka, troszkę Timeshifta . Szkoda tylko ,że krótka , no i jeden mankament - twórcy schrzanili tekstury .

Metro 2033 - to dopiero fajna gra , kto nie grał niech spróbuje,nie ma się co rozpisywać , satysfakcja gwarantowana :happy:

Fallout New Vegas - każdy wie o czym mowa więc też nie będę się rozpisywał, cud miód , tylko dlaczego taka krótka?!

Aktualnie pogrywam w dodatki do GTA IV ( podstawkę przeszedłem kilka dni temu ) ,TLaTD fajny ale o dziwo ( moim zdaniem) TBoGT o niebo lepsze od rockmenów na motorach , misje bardziej zróżnicowane, fajniejsze bronie no i fabuła bardziej dynamiczna. Spodziewałem się odwrotności w mojej skali ocen bo rock i metal bardziej mi bliski :tongue: a tu taka "niespodzianka".

Na dysku są jeszcze Silent Storm, Silent Hunter 4 , Hidden and Dangerous 2 , Thief 3 , Prototype i stary dobry Operation Flashpoint :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...