Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaCK

Karta muzyczna dobże sprawująca sie w grach w rozsądnej cenie.!

Polecane posty

Creative Labs X-Fi Xtreme Gamer - 179 zł

Creative Labs X-Fi Titanium - 310 zł

Asus Xonar D1 - 269 zł

Asus Xonar DX - 295 zł

Creative Labs X-Fi mX Xtreme Gamer Fatality Pro - 390 zł

Creative Labs X-Fi Titanium Fatality Pro - 449 zł

Creative Labs X-Fi Titanium Fatality Champion Series - 579 zł

Asus Xonar D2X/XDT - 669 zł

do tego jeszcze xonar ds 169zł

a jak Cie stać to sobie kup jeszcze wzmacniacz do słuchawek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co kto uznaje za rozsądną cenę. Tak czy owak rozejrzałbym się za jakąś kartą z rodziny ASUS Xonar, lub Creative X-Fi, choć ze względu na jakość dźwięku jednak moim zdaniem lepszym wyborem jest ASUS.

Np. do 200 zł masz kartę ASUS Xonar DS. Jeśli możesz pozwolić sobie na coś droższego, to napisz, a coś się znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Labs X-Fi mX Xtreme Gamer Fatality Pro - 390 zł

Proszę, powiedz mi, gdzie znalazłeś tę kartę za 390 zł? Właśnie przymierzam się do zakupu karty muzycznej (do grania) do headsetu SteelSeries 5H v2. Na razie zainteresowała mnie Creative X-Fi Titanium Fatality Pro PCIe za około 500 zł... Tę Creative Labs X-Fi mX Xtreme Gamer Fatality Pro znalazłem od 555 zł, ale jeśli podałbyś, gdzie ją znaleźć za 390 zł, byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podepnę się do tematu i zapytam, jaka kartę muzyczną wybrać. Karta będzie głównie używana do gier (często), słuchania muzyki(od czasu do czasu), oglądania filmów (często). Dodam że mam głośniki logitech x-540 i słuchawki sennheiser hd 202. Budżet tak około 200 zł - na razie myślałem nad xonarem ds ale może warto dopłacić do czegoś lepszego. Dodam że audiofilem nie jetem i liczę na lepszy dźwięk w grach i jakieś 5.1 w filmach(bo na mojej obecnej "integrze" to raczej cieniutko :dry: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Labs X-Fi mX Xtreme Gamer Fatality Pro - 390 zł

Proszę, powiedz mi, gdzie znalazłeś tę kartę za 390 zł? Właśnie przymierzam się do zakupu karty muzycznej (do grania) do headsetu SteelSeries 5H v2. Na razie zainteresowała mnie Creative X-Fi Titanium Fatality Pro PCIe za około 500 zł... Tę Creative Labs X-Fi mX Xtreme Gamer Fatality Pro znalazłem od 555 zł, ale jeśli podałbyś, gdzie ją znaleźć za 390 zł, byłbym bardzo wdzięczny.

tej karty nie opłaca się kupować ... bo będziesz miał to samo co przy X-Fi Titanium, resztę dopłacasz za nazwę Fatality ...

a jeśli chodzi o 64MB X-RAM to zupełnie nic to nie daje ...

To ja podepnę się do tematu i zapytam, jaka kartę muzyczną wybrać. Karta będzie głównie używana do gier (często), słuchania muzyki(od czasu do czasu), oglądania filmów (często). Dodam że mam głośniki logitech x-540 i słuchawki sennheiser hd 202. Budżet tak około 200 zł - na razie myślałem nad xonarem ds ale może warto dopłacić do czegoś lepszego. Dodam że audiofilem nie jetem i liczę na lepszy dźwięk w grach i jakieś 5.1 w filmach(bo na mojej obecnej "integrze" to raczej cieniutko :dry: )

przy około 200 zł to najlepiej:

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer ~230 zł

lub

ASUS Xonar DX/XD ~250 zł

jeśli chcesz coś lepszego to:

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium ~300 zł

droższych Creative już się nie opłaca brać

a jeśli chodzi o Asusa to D2 kosztuje kolo 500 zł więc ponad dwukrotnie przekracza twój budżet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...