Skocz do zawartości
Creepytoast

3000zł - jednostka

Polecane posty

Budżet na komputer: 3000 +-150

Części do kupienia: jednostka wyłącznie

Czy wliczyć system w cenę: NIE

Zastosowanie komputera: GRY/INTERNET

Preferowany sklep: Najtańszy

Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): ----

Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie

Termin zakupu komputera: jak najszybciej 

Dodatkowe uwagi poniżej:

Witajcie, potrzebuje pomocy z złożeniem nowego zestawu. Obecny niestety służył dzielnie od 2018, aż solidna szpila napięcia usmażyła biedną listwę, zasilacz, GPU i padła płyta, więc stwierdziłem czas pożegnać. 

Jednostka BEZ SYSTEMU, SSD mile widziane, nastawiony na niewymagające mocno gry, Sims 3, Sims 4, Minecraft, GTA 5 itd. Do ogólnie internetu i bez szaleństwa po prostu. Minimum 8gb RAM po czasie rozwinę do 16GB, obudowa może być z dykty nie zwracam uwagi interesuje mnie jedynie wydajność. 

 

Edytowano przez Creepytoast
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ~600 zł da się kupić GTX 1660 Super z jeszcze 2-letnią gwarancją producenta, więc raczej nie będzie to mina. Z nowych kart w grę wchodzi RX 6600: https://m.ceneo.pl/121768837

Jeśli jednak faktycznie nie zamierzasz grać w nic poza wymienionymi tytułami, to można rozważyć zakup Ryzena 5 5600G. Zintegrowana karta graficzna powinna wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec marca zamawiam czyli dobry tydzień, będzie cud miód malina. 

@Bull3t Pytanie. Dobry monitor zakrzywiony w granicy 600-700zł? 

@Bull3tMam właśnie bitwę o 200zł, musimy delikatnie przyciąć? Bo te 160+ za montaż mi właśnie wywaliło mi małą awanturę ... możemy zejść trochę z obudowy i ram? Nie chce zmniejszać prędkości i ilości ram oczywiście. 

Edytowano przez Creepytoast
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień dysk na Lexar NM620 1TB i odpuść dodatkowe chłodzenie (lub ewentualnie weź Spartana 5).

Monitor - AOC 24G2SPAE/BK lub 24G2SPU/BK (kwestia regulowanej nóżki). Zakrzywienie nie ma sensu w tak małym monitorze.

Monitor - AOC 24G2SPAE/BK lub 24G2SPU/BK (kwestia regulowanej nóżki). Zakrzywienie nie ma sensu w tak małym monitorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...