Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Call of Duty: World at War, Punkbuster

Polecane posty

Gdy wchodze na pewien serwer caly czas jestem kickowany i dostaje wiadomosc 'server disconnected'. Wydaje mi sie, ze to problem z punkbusterem. W kazdym razie dla innych graczy wyswietla sie (chyba) mod5tool czy cos takiego. Co moge zrobic?

Oczywiscie ostatni patch, a moja konfiguracja sprzetowa zadnych problemow powodowac nie powinna.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najechać na link i wybrać zapisz element docelowy jako... ale jeżeli nie będzie działało to spróbuj z tego LINK ale z góry zaznaczam, że to nie ja to wysyłałem więc nie wiem jaka to wersja i czy w ogóle to jest pbsetup (znalazłem ten link po wpisaniu pbsetup w google)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N "mod5tool" tylko "MD5Tool" - radzę Ci przeinstalować grę, zainstalować patche i na końcu od razu zrobić update PB. A co najważniejsze usunąć wszystkie programy powiązane z CoDem - może masz jakiś soft do obsługi serwera, wyszukiwarkę serwerów czy coś w tym stylu.

I nie grać dopóki problemu nie rozwiążesz bo "MD5Tool" jest wykrywane przez stream jako czit i gdy trafisz na serwer streamowany przez PBBans albo GV to masz po CD-Keyu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko jak to sie stalo? Gre zainstalowalem wczoraj i nic do folderu procz tego nie dawalem... Cholera jak pomysle, ze poraz chyba juz 5 bede musial lvle od nowa nabijac to mi sie grac w toto odechciewa...

Spróbuj najechać na link i wybrać zapisz element docelowy jako... ale jeżeli nie będzie działało to spróbuj z tego LINK ale z góry zaznaczam, że to nie ja to wysyłałem więc nie wiem jaka to wersja i czy w ogóle to jest pbsetup (znalazłem ten link po wpisaniu pbsetup w google)

zapisz element docelowy tez nie dziala - probowalem.:/ Wlasnie probuje tego linka zobacze co z tego wyjdzie.

EDIT: tez nic to nie dalo... Nie moge uruchomic pliku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...