Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

jacus16

Problem z nagrywaniem

Recommended Posts

Witam. Mam problem z nagrywaniem dzwiekow na komputerze. Mikrofon jest podlaczony do gniazda mikrofonowego, wszystko dobrze skonfigurowane (w panelu Glosnosci), mimo to w czasie nagrywania sa rejestrowane dzwieki nie z mikrofonu, ale te ktore pochadza z komputera (np. puszcze jakas mp3 albo wlacze gre, wtedy komputer "nagrywa" muzyke albo dzwieki z tej gry). Wiem ze takie cos jest mozliwe gdy podlaczy sie kabel jack-jack jednoczesnie do gniazda mikrofonowego i sluchawkowego, ale ja mam podlaczony jedynie mikrofon. Zadnych innych jackow. Jest to o tyle dziwne, ze juz kiedys mialem taki problem, wtedy pomoglo mi przywracanie systemu (mam Win XP). Byc moze i tym razem to by sie sprawdzilo, ale teraz nie moge przywrocic windowsa. Niedawno jeszcze nie mialem tego problemu, komputer nagrywal normalnie dzwieki z mikrofonu. Od tego czasu nie instalowalem zadnych programow, gier, kodekow. Nic. Czy ktos moze mi pomoc? Bylbym bardzo wdzieczny, zalezy mi na tym.

Dzwiek nagrywalem w Audacity. Ale to raczej nie wina programu, bo czymkolwiek bym nie nagrywal, zawsz jest to samo. Nawet tym standardowym windowsowym rejestratorem dzwieku. W ustawieniach Audacity nic nie zmienialem, a jeszcze kilka dni temu wszystko dzialalo ok. Mieszane wyjscie wave? Raczej tez nie mam zaznaczone w zadnym programie.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...