Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_marcin___

Wybór karty telewizyjnej

Polecane posty

Witam. W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić kartę telewizyjną, jednak w moim przypadku raczej nie poradzę sobie samemu z wyborem. Właściwie to nie tylko z wyborem, a chodzi mi o opis całej instalacji. Mam cyfrowy polsat, talerz połączony jest z dekoderem, a dekoder z telewizorem w dużym pokoju. Na początku: co muszę zrobić/zmienić w tym co mam, by umożliwić sobie przesył kanałów do komputera? Chciałbym, by na komputerze dało oglądać się wszystkie dostępne w dekoderze kanały, a nie tylko to, co w danej chwili oglądają inni domownicy. Kolejnym etapem jest dobór karty telewizyjnej, rozumiem, ze zwykła, pierwsza-lepsza z półki sklepowej nie sprosta moim wymaganiom. Karty takiej nigdy nie miałem, więc nawet nie wiem czym się kierować przy wyborze. I trzecie pytanie, najważniejsze, ale zachowując resztki nadziei, ze jednak potrzebne nie będzie, stawiam je na końcu - czy jest to wogole możliwe? Obecnie kanały dekodowane są dzięki karcie cyfrowego polsatu, w komputerze jej nie będzie. Z góry dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...