Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ziemba

Thief: Deadly Shadows, uruchomienie gry

Recommended Posts

Witam !

Mam problem z grą Thief- Deadly Shadows. Mianowicie, kiedy odpalam grę, wszystko działa jak należy. Pokazują się "reklamy" i kiedy na jedną sekundę pojawi się menu główne, to od razu włącza się filmik. Niestety, kiedy filmik się skończy, ponownie na sekundę pojawia się menu, i znowu filmik. Nie mogę przez to kontynuować gry.

Czy ma ktoś może pomysł co z tym zrobić ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Mój sprzęt to :

Ms Windows XP Profesional Service Pack 2

Intel CPU T2400 1,83 GHz

1 GB RAM

Mobile Intel 945 Express Chipset Family

Próbowałem przeinstalować grę, ale problem się nie rozwiązał.

Kiedy wszedłem w folder gry natomiast, i odpaliłem grę z innego *.exe to było dobrze do pierwszego włączenia. Za kolejnym razem ponownie pojawił się problem.

Mialem ten sam problem ale juz wiem jak go rozwiazac. Musisz kliknac prawym przyciskiem na skrot , pozniej wejdz w WŁAŚCIWOŚCI , a pozniej ZGODNOŚĆ i uruchom ta gre w trybie zgodnosci z windowsem 98/Windows ME

ja mam taki oto problem:

gry klikam na t3.exe to tylko te okienko małe sie wyświetli przez sekunde i znika, zbyt szybko żeby na koligacji wyłączyć pozostałę 3 rdzenie żeby na 1 działało

parametry kompa:

AMD Athlon II x4 640 (4x3.0GHz)

4GB RAM (DDR3)

nVidia GeForce GTS250 (1Gb GDDR3)

windows 7 home premium (32bity)

Wejdź do folderu z zainstalowaną grą , znajdź plik o nazwie "T3Main" kliknij na nim prawym przyciskiem i w zakładce "zgodność" ustaw w trybie zgodności z "Windows 98" i daj "zastosuj". (zmienianie zgodności w skrócie do gry nic nie pomoże tak jak zasugerował dużo wcześniej kolega wyżej w poscie, musi to być wykonane na pliku "T3Main" )

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...