Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mack

Podwójne uruchamianie się systemu

Polecane posty

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu mam sporadyczny problem z włączeniem komputera.

Po wciśnięciu przycisku power komputer normalnie się włącza, pojawia się okienko płyty głównej po czym zaczyna się ładować pasek systemu Windows. I po tym momencie jak by się wydawało, że pojawi się pulpit zaczynają się schody. Komp się uruchamia jeszcze raz i pojawia się czarne okno gdzie moge wybrać czy chce włączyć system Windows normalnie czy w trybie awaryjnym. Jak klikne, a raczej nadusze enter, że w trybie normalnym to system się włącza i wszystko jest w jaknajlepszym porządku. Zaznaczam, że mam system XP SP3 od roku i nic przedtem się nie działo. Komputer mam taki jak w sygnaturce. Wirusa też nie mam i jestem nego pewien, a kłopot ten pojawia się 1 na 10 uruchomień.

I tutaj moje pytanie co może być przyczyną tego, z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo wiem w tej sprawie,ale podejrzewalbym na towim miejscu,ze cos w pc dziala nie tak jak powinno i powoduje prawdopodobienstwo uruchomienia awaryjnego,ale jest to taka pierdola,ze pozwala ci go wlaczyc normalnie ,lub awarie sa krotkie :)

Nic pewnego,ale tak mysle :P

Btw. Czy "pika i klika" poczas tego,poza tym "pyk pyk" ,ktore jest zawsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas tego kolejnego uruchomienia dzwięk jest jak przy normalnym włączeniu kompa. Wydaje mi się że nie jest to nic poważnego ale jednak raz na te kilka/kilkanaście uruchomień jest uciążliwe. Bo tak dziać się nie powinno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...