Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Olympus Actionus Expansion Set & Database

Polecane posty

W takim razie teraz ja przejmuję kolejkę. Mapa powinna się pojawić za jakiś czas.

Udało mi się już skończyć. Oto efekt mojej pracy:

superodjechanamapan.jpg

Zająłem dla siebie dwa tereny, a na nich trochę namiotów (ze szlaczkami, bo bez nich smętnie wyglądały), góry, drzewa, świątynie (to to kółko i sierp) i rzeki. Może nie za piękne, ale jak na moje możliwości to i tak nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby stało się zadość: "teraz moja kolej" :)

Between-> Uprzedzam, że być może będzie marna jakość...

Edit:ok już mam

supermegaodjechanamapa.jpg

Edit2:coś chyba mi nie wyszło... ale jest lepiej widoczna.

Już objaśniam:

To duże z cebulastymi kopułami to świątynia (pałac niepotrzebny, bo ja jestem panem!!!), te mniejsze i mnóstwo to domki, a to jeziorko to jeziorko, a rzeczka to rzeczka. :D Rzeczka nazywa się Nikolai, a jezioro name is Jezioro Łabędzie. Nieco dalej, na prawo, w kosmosie, pozwoliłem sobie dodać konstelację Łabędzia (or somethin' like that). Na świątyni nie ma symbolu szatana, tylko właśnie konstelacja Łabędzia zrobiona plastycznie jako oznaczenie. Next please!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BÓG

Imię: Thor

Wiek: 798

Patronat: górników i mechaników

Awatar:

Charakter: Łagodny przemądrzały

Lubi: Metal(muzykę też), krety i piwo

Nie lubi: much

Motto: "Kto dołki kopie, temu złoto wyląduje na głowie."

Dziwactwo: gdy mu się nudzi, wykopuje doły w ziemi

CHOWANIEC:

Imię: Krecik

Wiek: 12

Rasa: Kret

Wygląd: Czarny

Charakter: Miły, nigdy nikogo nie pogryzie

Przysmak: Dżdżownica

Rozmiar: 35 cm

Ulubiona zabawa: Szukanie minerałów

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Geohumos

Rasa: Krasnoludzie

Opis wyglądu: Niscy, krępi, długobrodzi

Cechy szczególne: Dużo złota i minerałów pod ziemią

Architektura: Grzybki z wielkimi wrotami

Kultura: Miłośnicy hard rocka, wielkich, monumentalnych rzeźb.

Opis cywilizacji: Są to krasnoludzie, mieszkający w wielki grzybach i lubią krety. Słyną z wielkich kopalń.

Środowisko: W części mieszkalnej - trawiaste. Pracuje się w górach.

AKT STWORZENIA: Nikt tego nie wie.

EDIT:

Jeśli ChosenOne jeszcze mapy nie przyniósł, ja wstawię swoją (jeśli jednak ChosenOne jest w trakcie pracy,

mogę swój kraj przenieść na jego mapkę):

supermegaodjechanamapa.jpg

Krety to krety, grzybki to domki i świątynie, jezioro to Jezioro Krasnoludzkie, a budynek z wielkim szybem to kopalnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BÓG:

Imię:Bajcurus

Wiek:2009 lat

Patronat: Miał!

Awatar: Wyobraź sobie czarnego kota przynoszącego szczeście - to ja!

Charakter:Dobry. Czyni wiele dobra, ale najwięcej myśli o sobie - jest pomocny, ale lubi polować na wrogów, czasami przygarnia bezdomne psy i koty do swojego pałacu.

Lubi:miłych bogów, pływanie, psy, kotlety schabowe.

Nie lubi: mleko, niemiłych bogów, kaszanki

Motto:Mrrrrrrrał!

Dziwactwo: Często wydaje niecodzienne dźwięki, przytula się do chowańca.

Moc: Potrafi miotać piorunami i zbierać energię, swoją moc odkrył, gdy w kocieństwie przegryzł kabel od prądu

CHOWANIEC:

Imię:Fuńcia

Wiek:5 lat

Rasa: Husky wymieszany z cerberem i labradorem.

Wygląd: Ma jedną głowę, umaszczenie i posturę huskiego a charakter labradora.

Charakter: labradora. bardzo kocha Bajcurusa. w miarę nieprzyjazna do innych bogów.

Przysmak: Ona lubi wszystko.

Rozmiar: Zwykłego ziemskiego psa.

Ulubiona zabawa: Cokolwiek, jeżeli bawi się z Bajcurusem. Inni bogowie mogą zdobyćjej zaufanie bawiąc się z nią w aport.

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: MY NIE MAMY NAZWY! NIE MAMY WŁAŚCICIELI! NIE JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI!

Rasa: Zwierzęta, które nie chcą być niewolone przez ludzi

Opis wyglądu: Ziemskie zwierzęta domowe.

Cechy szczególne: Nieufność do ludzi

Architektura: Domy na podobieństwo bud dla psów

Kultura: Wszyscy się róznimy, ale pokładamy wiarę w bajcurusa!

Opis cywilizacji: Są to zjednoczone zwierzęta, które są doskonałe we wszystkich dziedzinach!

Środowisko: Lasy, łąki, jeziora.

Uwaga bogowie! Ja, Bajcurus, przybyłem, aby osiedlić się na skrawk ziemi, ale nie znam się na tyum i muszęto zakumać zanim się wprowadzę. Jeśli jednak wspomoglibyście mnie dobrą radą i podpowiedzielibyście mi co mam zrobić, jak zalinkować i jak edytować - byłbym wam służył do śmierci. Na szczęście mam 9 żyć, więc zaraz po samobójstwie wróciłbym do swoich spraw...

AHA... TERAZ MOJA KOLEJ!!!!

BOGOWIE! JUŻ ZROBIŁEM MAPĘ, ALE NIE WIEM JAK JĄ WAM POKAZAĆ! ZAJMUJE ONA 600 kb A W ZAŁĄCZNIKU MOGĘ DAĆ 500! CO ZROBIC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że jeszcze mapki nei umieściłem. Jest na wykończeniu... Ale nie mam czasu jej skończyć dzisiaj. Wybaczcie... Możecie wrzucać swoje mapki, ale bądzcie tak mili i nie zajmujcie mi tego terenu na samym dole z wulkanem. Niedługo powinienem wrzucić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BÓG:

Imię:Lotharus

Wiek:15lat

Patronat: ból, krew

Awatar: jak w profilu

Charakter: mroczny, tajemniczy, humorzasty, czasem z niewiadomych przyczyn budzą sie w nim ludzkie uczucia :)^^

Lubi: zabijać

Nie lubi: pokoju na świecie :P

Motto: " Nie dyskutuj z idiotą - pierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."

Dziwactwo: boi się kwiatów xd

CHOWANIEC:

Imię: Despular

Wiek: 64 lata

Rasa: Elf

Wygląd: Potwornie pozszywany, obcięte zostały niepotrzebne części ciała, nerwy inaczej pprowadzone, ciało wzmocnione metalem aby lepiej przewodzić ogień...cały w pasach...ocieka krwią

Charakter: Despular nie myśli, nie czuje, wiec nie ma co mowic o jego charakterze

Przysmak: Despular nie jada

Rozmiar: wielkość czowieka

Ulubiona zabawa: podpalanie domostw :)

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Magorianie

Rasa: Mroczne Elfy

Opis wyglądu: Elfy z mrocznymi runami na skórze włosy czarne lub krwistoczerwone, skóra szara

Cechy szczególne: specjalny znak na czole

Architektura: styl gotycki

Kultura: skladaja ofiary z wlasnych konczyn , piszą krwią, inny "atrament" jest zabroniony

Opis cywilizacji: Magorianie nie lubią (jak ich bóstwo) pokoju i ładu, chcą siać jak największe zniszczenie, dla nich litość nie istnieje.

Środowisko: Szara pustynia z czarnymi uschniętymi drzewami...(nie dajcie się zwieść pozorom - to nie sa zwykle drzewa...) wszędzie grasują mroczne duchy..

AKT STWORZENIA: Nagle na pustkowiu tworzy sie chmura czarnego pyłu wyłaniają się z niej Mroczne Elfy, ich budynki oraz przeklęte duchy...

Mapka pozniej: dzis nie mam ochoty juz bawic się grafiką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatrixOneBNR ty mnie po prostu fabuły pozbawiłeś. Cagnus miał być postacią epizodyczną ty, ty... kocie :D. On miał przyjść rozwalić i odejść. Trzeba go jakoś uśmiercić... I NIECH NIKT NIE PRÓBUJE GO UŚMIERCAĆ, PO NIEGO CHODZIĆ DO PIEKŁA CZY COŚ TAKIEGO!!!

Edit: Mam plan...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myy, i sie nie cieszy cham jeden :P i tak to jest mieć dobre chęci. już nikogo nie wskrzeszę.

Ravenie mocno mnie nastrachałeś. teraz to pewnie zrobisz morderstwo :D

PS ja cie chcę nazywać cygnus a nie tam coś... i tak też bede czy ci sie to podoba czy nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przeniosę swój post tutaj, bo takie włażenie z butami między zwaśnionych bogów jest nie na miejscu =]

BÓG:

Imię: Kronos, Chronos, jakoś tak... mnóstwo czasu minęło, więc nie pamiętam pisowni.

Wiek: W zasadzie mam 18 lat, ale istnieję od zawsze.

Patronat: , Wszyscy, którym się on dłuży, nuda, szeroko pojęte ziemniaki, banany i artystyczna uprawa żywopłotów.

Awatar: mniej więcej ten co mam ustawiony, jednak Kronos ubrany jest dodatkowo w szatę z kapturem (który ma fajny ficzer - płonie!)

Charakter: Chaotyczny dobry =] Osoba nieprzewidywalna, impulsywna, trochę raptus.

Lubi: placki.

Nie lubi: LUDZI KTÓRZY NIE LUBIĄ PLACKÓW!

Motto: Śpiesz się powoli... powoooli.... powoooooooo...

Dziwactwo: Uwielbia diabolicznie się śmiać, nawet z tego, co nikogo innego nie śmieszy. Uwielbia koty. Smażone i w sosie własnym. Niemal zawsze w lewej ręce trzyma cebulę. Wszędzie chodzi z ukrytą wyrzutnią rakiet.

CHOWANIEC:

Imię: TankDżunior

Wiek: około 96 lat

Rasa: biomechaniczny konstrukt

Wygląd: Przypominający kota cyborg. Dokładnie to jest on tym, co zostało z obiadu Kronosa, jednak posiadającym mechaniczne kończyny, jakieśtam cybernetyczne oczy i kły z tytanu.

Charakter:

Przysmak: ludzie, najlepiej ci źli.

Rozmiar: no, rozmiar przeciętnego kota.

Ulubiona zabawa: Odgryź i przynieś - trwa dopóki celowi nie skończą się kończyny (w ostateczności zostaje głowa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...