Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Olympus Actionus Expansion Set & Database

Polecane posty

Coś jakby nowy sezon.

A oto i moja cywilizacja, uaktualniona ciutkę... Oczywiście aj łisz dżojn tu de kłest, of koz.

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Sewastianie

Rasa: Ludzie Lodu

Opis wyglądu: Ludzie koloru niebieskiego, z białymi włosami i ze skośnymi oczami.

Cechy szczególne: Niebieski kolor skóry, białe włosy, skośne oczy.

Architektura: Strzeliste, lodowe wieże, domy rzeźbione w lodzie. Jeśli jego brak - to co pod ręką.

Kultura: Doskonali artyści - rzeźbiarze, budowlańcy i hydro-technomancerzy.

Opis cywilizacji: Bardzo zaawansowana technika budowlana, gospodarka lodowo - wodna, oraz rzeźbiarstwo.

Środowisko: Pradawne lądolody, tundry... itp, plus bardzo liczne kolonie w kosmosie.

AKT STWORZENIA:

Kiedyś, gdy bóg - opiekun Cygnus zapłakał się na amen jak zobaczył jakie są zimy w Polsce, kilka łez upadło na planetę dokładnie na biegunie. Po zamarznięciu mieszanka ta ożyła tworząc pierwszą parę Sewastian. Dalej wiadomo jak to się odbywało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę reform! Skoro ma być odświerzone OA to postarajmy się odzyskać poziom z okolic 40 strony, zadania typu idź, zabij, uratuj, zrób epicką bitwę ew. zabij kogoś potężnego przejadły mi się. Teraz zajmijmy się czymś bardziej kreatywnym jak za pierwszych stron OA :P albo niech znowu zaczną sięo krejzolkwe i nieprzewidywalne kłesty ;D Do zabawy powrócę po odświerzeniu, bo teraz nie jestem "na czasie" ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram , formułę Olympusa przydałoby się odświeżyć. Kiedyś to było... :D Więcej absurdów, mniej walki, praca drużynowa. Nie tylko "to teraz chodźmy tam i coś zabijmy!" Przypomnijmy sobie poszukiwania Ravenosa, też walka, ale nie ciągle i chyba lepiej nam to wtedy szło. I może w końcu uświadomimy sobie, że jesteśmy bogami. Nie ludźmi, nie herosami, a cholernymi BOGAMI! Z boską mocą. Możemy sobie stworzyć własną planetę, więc podróże na inne są chyba trochę bez sensu. Możemy stworzyć całą galaktykę z niczego, a potem podetrzeć nią sobie tyłek mówiąc obrazowo. Wiem, mówiliśmy o ograniczaniu mocy, ale czasami przydałoby się uświadomić sobie parę rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio, zabij, zdobądź, wróc (nie mogę dziwnie pisac "c" z kreską na tej klawce), zostań podcięty w swej chwale przez super mega boga (jak to dawniej było z tzw. "kotem") jest to system narzucony przez Matrixa... Jeden, dwa kłesty z tym czymś mogłem przebolec, ale cały czas?! Matrix się już z nami nie pobawi i na pewno nie wróci swego systemu. Czas na oryginalnośc, czas na zmiany :) Wreszcie ODMIENNOSC!

Edit: Co do postu Aidena, zapomnienie, że to my jesteśmy bogami wprowadził niestety wcześniej przytoczony Matrix, który robił za Wielkiego Bossa Z Największą Mocą. W skrócie WBZNM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość krycia się. Dam ostatnią przemowę, bo po świątecznym resecie tu nie wracam.

Na początek powiem, że to konto to konto Matrixa, tego zbanowanego. większość was to wie.

Chcę podziękować za ciepłe słowa, które usłyszalem od was wszystkich. Nawet nie wiecie, ile one znaczą.

A teraz... zgnoję Honora.

Skoro ma być odświerzone OA to postarajmy się odzyskać poziom z okolic 40 strony

Dobra, widać, że Honor potrzebuje powiewu "świeRZości". Tak więc, zajrzyjcie sobie na stronę 40.

Był tam quest. Tak, to był MÓJ quest, ja go planowałem i prowadziłem. Fajnie było, i Honuś chce to z powrotem, nie?

zostań podcięty w swej chwale przez super mega boga (jak to dawniej było z tzw. "kotem") jest to system narzucony przez Matrixa... Jeden, dwa kłesty z tym czymś mogłem przebolec, ale cały czas?! Matrix się już z nami nie pobawi i na pewno nie wróci swego systemu. Czas na oryginalnośc, czas na zmiany

Najbardziej mi mierzi "jeden, dwa kłesty z tym czymś mogłem przebolec". Honor podał stronę 40, gdzie byliśmy na planecie lodowej, z osłabioną mocą. I to jakoś mu się BAARDZO podobało. Ale teraz mówi, że to wszystko jest złe i pozbawione sensu. Hm?

W ogóle, on ma za złe że skopałem mu tyłek w uczciwej walce na gg ;P

Nie pobawię się już z wami, to prawda. Odejdę po świątecznym restarcie, a wy poprowadzicie OA sami. Mam nadzieję, że wszystko się powiedzie i będzie nieźle. Jeśli jednak się nie powiedzie, to wiedzcie, że ja będę TUTAJ, i jeśli chcecie bawić się ze mną, to zapraszam.

Życzę wam wesołych świąt.

Matrix

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kontra na to to : Bardzo dobrze. Od dawna chała była z praktycznie tymi samymi kłestami w kółko lecz gdzie indziej, z czym innym, ale ogólnie polegającymi na tym samym. To tak jak słuchac dźwięku błędu windowsa po raz N-ty... Strona 40 - nie było mnie jeszcze wtedy w OA, a kłest polegał na odbiciu rozdzielonego na 2 połowy Ravena.

W ogóle, on ma za złe że skopałem mu tyłek w uczciwej walce na gg ;P

Uczciwa to ona nie była w żadnym momencie bo był tu syndrom "WBZNM" jak zwykle zawsze. A kłest z lodową planetą... Nie mówię o kłestach prowadzonych dawniej, ale teraz. Bo jest to zapętlenie! Trwa to samo w wiecznośc, a ja lubię różnośc.

Teraz liczę na fajniejsze (tzn. takie jak dawniej), ciekawsze (bardziej urozmaicone) questy.

Matrix - ujawniac się nie musiałeś i do tej pory nie widzę sensu w tym co zrobiłeś...

EDIT: @syskol walka ... ech, walki teorytycznie nie ma. Matrix niby wszystko robił, ale chyba najbardziej interesowało to "nowych" bo my już to znaliśmy pod inną formą. Jak będzie restart OA, sam coś poprowadzę (po raz pierwszy w życiu :P) i też narzekajcie! Bo bez krytyki nic nie było by dziś wspaniałe, a nasze forum mielibyśmi w jaskini koło tygrysów szablozębnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dać wam noże do walki?

Matrix pisał jak pisał ale coś organizował i cały czas coś się działo. Kłesty były jakie były mnie osobiście się podobały. Matrix robił to co chcieliście można było napisać już nie walczmy i nie było by problemu. najbardziej ciekawe i urozmaicone kłesty to kłesty matrixa. Ile było lamentu jak dostał bana inni byli tym zawiedzeni bo to on prowadził OA od dłuższego czasu bo nikt inny tego nie robił. Zamiast narzekać zróbcie coś sami.

Nie piszę w OA bo się zgubiłem,nawet nie wiem co robicie.

Kłesty specjalnie pisze fonetycznie.

Czekam na restart,pozostawię sobie taką postać jaką mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...