Jump to content
chances

Jak urządzić mieszkanie

Recommended Posts

Osobiście radzę sobie przejść się po sklepach, porównać ceny, czasem się okazuje, że na allegro te same rzeczy można dostać dużo taniej, a do tego darmowa wysyłka w Smart. Nie decydować się na pierwszy lepszy produkt, zwłaszcza przy armaturze, lepiej poszukać i dopłacić do lepszej jakości sprzętu. Osobiście miałam szczęście do fachowców, wręcz wymagali na mnie częste wizyty "na budowie" i to zaoszczędziło mi wielu rozczarowań czy niedopowiedzeń. Koniecznie jeździć i kupować materiały, konsultować z ekipą co się da, a co nie albo jak rozwiązać problem. Lepiej kupić za dużo paneli i płytek, to potem zazwyczaj da się oddać, tak samo jak nieotwartą farbę. I przewidzieć wyższy budżet niż się założyło.

Poza tym polecam projektanta jesli możęsz sobie na to pozwolić https://marengo-architektura.com/o-firmie/ Zerknij sobie na projekty tej firmy.

Edited by Klaudor
Link to comment
Share on other sites

Hej.   Sama powoli przymierzam się do remontu mojego mieszkania i na razie szukam jakichś inspiracji w sieci. Zastanawiam się, czy meble do salonu od producenta będą dobrym wyborem, czy lepiej skusić się na tańsze meble z sieciówki.  Jeżeli macie w tym temacie jak jakieś większe doświadczenie, to dajcie mi znać. Jak widzicie te - https://topeshop.pl/160-salon ?

 

Edited by jolanta11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...