Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pkacz

Klawiatura do pracy

Polecane posty

Na allegro i w sklepach internetowych pełno jest teraz klawiatur z adnotacją "dla graczy". Ja natomiast muszę sprawić sobie nową klawiaturę do pracy i zastanawiam się, czy kupić taką jak mam czy też moze znajdę coś fajnego wśród nowości...

Wymagania: Wytrzymała, bardzo szybka, wygodna, niski skok, cicha, standardowy rozkład (Ctrl, Alt, numeryczna i kursory na swoich miejscach).

Nie zależy mi na przyciskach multimedialnych, podświetleniach i innych tego typu pierdołkach. Natomiast miłym dodatkiem byłby port USB, bym nie musiał się zginać pod biurko by wpiąć "pendraczka" jak mawia mój potomek :)

Żeby ułatwić wam pomoc, powiem, że obecnie korzystam z BTC 6300C i jestem bardzo zadowolony, ale przy przebiegach rzędu 400 - 500 tyś znaków miesięcznie (sama praca, nie licząc grania, surfowania, forumowania itp.) po 2 latach zaczyna piskać a i spacja i alty nie współpracują juz tak chętnie jak dawniej.

Cena do 100 PLN, choć za jakieś super cudo, które co drugi znak będzie wstawiało za mnie mogę dać 2-3x tyle.

Szczególnie liczę na wypowiedzi osób, które jak ja pracują przy kompie i dużo biegają palcami po klawiszach...

Z góry dziękuję za sugestie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz wygodnej klawirki do pracy, to najlepiej udaj się do jakiegoś Media-Markt czy innego Saturna i sam pomacaj wystawione tam egzemplarze. W ten sposób najlepiej dobierzesz sobie pożądane cechy. Sporo z tych wymagań, które wymieniłeś (wygoda, wysokość skoku, głośność kliku) są bardzo subiektywnie odczuwane. To co np. mi się podoba, dla ciebie może być niedopuszczalne. Więc najlepiej sprawdzić organoleptycznie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...