Skocz do zawartości
Klaudor

Smartwatch wybór

Polecane posty

Cześć, mój obecny smartwatch (Huawei Watch GT) właśnie dokonuje żywota, stąd dylemat co dalej - jakiś czas temu zostałem ajfoniarzem, więc sensownym wyborem wydaje się zakup Apple Watcha SE. Z drugiej strony wizja ładowania zegarka codziennie bardzo mnie od niego odrzuca. I tutaj pojawia się Huawei Watch GT 3 SE, mający wszystkie fajne bajery (w tym baterię!), a do tego kosztujący ponad połowę mniej. Stąd moje pytanie, może ktoś już był w podobnej sytuacji - czy pakować się w Apple Watcha kosztem codziennego ładowania zegarka? Czy ten słynny ekosystem Apple jest tego warty? Może macie inne propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zależy jak używasz zegarka. Jak nie masz napchanych miliona aplikacji w tle i używasz tylko najważniejszych powiadomień to i dwa dni wyciągniesz. Nie licząc treningu oczywiście.

Dwa śpisz w zegarku? Jak nie to jaka jest różnica czy go odłożysz na szafkę nocną czy na ładowarkę na szafce nocnej?

Trzy ten twój jest z 2018 roku? To sobie możemy porównać z moim Apple watchem 4 co zupełnie nic nie zapowiada by miał kończyć żywot. Działa tak samo jął w chwili kupienia i dostał masę funkcji od premiery.

Cztery bardzo dużo fajnych statystyk zdrowotnych w aplikacji zdrowie jest dzięki watchowi, trendy, wykresy, sprawność kardio, oparcie dwunożne,szybkość chodu, zmienność rytmu zatokowego i jeszcze kilka

Pięć celuje se 2 raczej na więcej aktualizacji się załapiesz, a one zazwyczaj sporo dodają jeśli chodzi o aspekty zdrowotne mimo, że czujniki dalej te same

No i jakbyś kiedyś się zdecydował na słuchawki bezprzewodowe od nich to bieganie z muzyką z zegarka bardzo fajnie działa nie mając ze sobą telefonu

Jeśli bierzesz pod uwagę również standardowe kasyczne modele zegarków, polecam stronę sklepu:

https://westwatches.pl/pl/zegarki-meskie

Powinni pomóc w doborze odpowiedniego. Mają spory wybór. 

 

Edytowano przez kacpee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...