Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

piotrek822

PenDrive, autorun i niepoprawne wyświetlanie zapełnionego miejsca

Recommended Posts

Mam kilka pytań

1.Chciałbym zrobić na moim PenDrive-ie (PenDrive od Kingstona) Autorun-a pewnego pliku. I pytanie czy usunięcie piku autorun.inf z PenDrive-a może mu zaszkodzić ?? Czy będzie działał normalnie po takim zabiegu (tzn. czy będzie dało się go włączyć przez Mój Komputer) ??

2.Mam pustego PenDrive-a 2GB (nie znam firmy bo go dostałem a na nim niema nic napisane) a na nim mam trochę ponad 1 GB wolnego choć powinno być koło 1,84 GB. Czy jest on zepsuty czy co ?? Da się to naprawić ??

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link to comment
Share on other sites

1. THX ;]

2.Próbowałem formatować niestety nic nie dawało albo wyskakiwało że PenDrive ma 0 bajtów (czyli nic) albo te 1 GB. nie używałem do formatowania programów tylko robiłem to przez Mój Komputer jeżeli znałby ktoś dobry program do formatu to bardzo bym prosił

Link to comment
Share on other sites

1. Tak, na pendrive nie musisz mieć żadnych plików by ten działał. Tyle tylko, że jeśli wcześniej był tam plik autorun.inf, którego nie tworzyłeś, to lepiej sprawdź pendrive'a antywirusem.

2. Być może ktoś się bawił z partycjami i na pendrive jest niewykorzystane miejsce. Pod Windowsem sprawdzenie tego jest ciut skomplikowane, więc najlepiej by było, gdybyś ściągnął jakąś dystrybucję LiveCD GNU/Linux-a (np. SLAX) i za jej pomocą wszystko zrobił. Jeśli się zdecydujesz, to mogę Ci napisać jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...