Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawalorn

Rozwiązany: Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - gra przy uruchamianiu zgłasza problem z OpenGL

Polecane posty

Kiedy uruchamiam grę na chwile robi się czarno a potem gra się wywala i pokazuje się to samo okienko co przy ładowaniu z napisem.

GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

To samo mam z Wolfenstein: Enemy territory .

Problemy zaczeły się po zmianie karty graficznej z GeForce 7900 GS na GeForce GTX 260.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP. Czyli pomocna będzie tylko zmiana Windowsa? No cóż i tak miałem zamiar kupić Windows 7 gdy tylko wyjdzie więc mam jeden powód więcej by to zrobić. Jeśli ktoś jednak znalazł jakiś sposób żeby uruchomić te grę bez takich drastycznych kroków proszę dać mi znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odświeżam ten temat, ale mam taki sam problem, poza tym inne gry wymagające OpenGl mi nie działają! Tak siędzieje od zaistalowania systemu na nowo, później zrobiłem formata i to samo! Wspomne że kiedyś wszystko było git. A w systemie mam biblioteke opengl (sprawzdałem) Co robić?

Mój sprzęt

Nvidia GeForce 5200fx (sm 2.0) 128mb

AMD DURON 1,8gHz

768 mb RAM

Windows XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. odkopuje temat, bo mam ten sam problem, z tym że posiadam win 7. na viście gierka pięknie śmigała, a na siódemce pisze, że potrzeba opengl. przeglądałem angielskojęzyczne strony i tam było o rozwiązaniu problemu, ale ja jestem idiotą i angielski rozumiem bardzo przeciętnie. bardzo proszę o pomoc, bo gra jest miażdżąca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...