Skocz do zawartości
Qbcol

[SPRZEDAM] i7 8700K zestaw Asrock z370 pro4 Silentium PC Grandis 2 dla gracza/-y

Polecane posty

Witam mam do sprzedania sprawne w 100% podzespoły pochodzące z mojego prywatnego sprzętu - użytkowane od 2018 r. Podzespoły używane w przewienej obudowie marki SPC z 4 wiatrakami, a sam procesor nigdy nie był podkręcany więcej niż 4,8 gHZ - 4,9 ghZ na wszystkich rdzeniach - tym samym podzepoły te nie były eksploatowane do granic możliwości i przegrzewane (sam też używałem markowej pasty grizzly cryonaut).

Taki zestaw służył mi najpierw w 2018 r. wraz z GPU geforce 2070 rtx a później od 2021 z geforce rtx 3090 - i nigdy nie mnie nie zawiódł zawsze ustawiałem max detale w odpowiedniej rozdzielczości (1080p przy rtx2070, a po zmianie monitora i 3090 1440p). Używany głównie do gier i amatorskiej obróbki video/grafiki/grafiki 3d w tym również do streamowania rozgrywki z gier. Więc można powiedzieć, iż jest to sprzęt dla graczy - użytkowany przez gracza.

W skład zestawu wchodzi:
1. Procesor (CPU) Intel Core i7 8700k - brak pudełka, 100% sprawny;
2. Płyta główna (MOBO) AsRock z370 po4 - z pudełkiem, zaślepką do obudowy;
3. chłodzenie (cooler) Silentium PC Grandis 2 - z całym osprzętem, pudełko też chyba jest aczkolwiek nie dam sobie ręki uciąć;

Teraz kilka zasad:
1. NIE SPRZEDAJĘ OSOBNO - chyba, że ogłoszenie będzie długo wisieć to się zastanaowię, aczkolwiek nie spieszy mi się :)
2. NIE WYSYŁAM - dlaczego? Po piewsze bo tak, po drugie nie mam zaufania do kurierów/PP S.A./InPostu/etc., nie wysyłam również po przedpłacie, ODBIÓR WYŁĄCZNIE OSOBISTY i płatność gotówką.
3. Sprzęt można przetestować jeszcze przez jakiś czas w warunkach w jakich był użytkowany czyli moja obudowa, dyski i system wraz ze sterownikami, mój RAM, moja GPU i mój zasilacz - ta opcja jest niestety ograniczona czasowo bo dzisiaj odebrałem nowy sprzęt więc jak go przełoże to nie będzie chciało mi się go odłączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...