Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KMASBIn

Fallout 3- Mody oraz postać na początek

Polecane posty

Witam

Mam dwa pytania

1: Gdzie mogę znaleść przydatne mody do Fallout'a 3??

2: Chce stworzyć postać która będzie bazowała na retoryce, broni lekkiej oraz otwieranie zamkow/nauki ścisłe i tu nie wiem co wybrać a w pozniejszym etapie gry dodac jeszcze broń energetyczną i tej wlasnie chwili nie wiem jak rozdać punkty SPECJAL. W tej właśnie sprawie zwracam sie dowas i proszę o pomoc w rozdaniem punktów.

Za każdą pomoc z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2: Chce stworzyć postać która będzie bazowała na retoryce, broni lekkiej oraz otwieranie zamkow/nauki ścisłe i tu nie wiem co wybrać a w pozniejszym etapie gry dodac jeszcze broń energetyczną i tej wlasnie chwili nie wiem jak rozdać punkty SPECJAL. W tej właśnie sprawie zwracam sie dowas i proszę o pomoc w rozdaniem punktów.

W Twoim przypadku to zainwestuj przede wszystkim w charyzmę i inteligencję. Charyzma daje oczywiście bonusy do retoryki i mocno pomaga w rozmowach, a im więcej inteligencji tym więcej punktów do rozdysponowania co poziom. dodam jeszcze, że w czasie gry będziesz mógł jeszcze zdobyć 10 punktów SPECJAL, bo przy zdobywaniu poziomu można wybrać perk "intensywny trening" który daje jeden taki punkt, a perk ma 10 poziomów. Policz sobie też, że 20 poziomów lub 30 z dodatkiem to przy 10 punktach inteligencji aż odpowiednio 400 i 600 punktów umiejętności. Ja na 20 poziomie mam na 100 zrobione broń palną, broń ciężką, broń energetyczną, materiały wybuchowe, otwieranie zamków, nauki ścisłe, medycynę i naprawę. W SPECJALU natomiast 10 siły (z Pancerzem Wspomaganym +1), 9 percepcji, 9 wytrzymałości, 3 charyzmy, 10 inteligencji i po 6 zręczności i szczęścia. Także jak widzisz swoboda wyboru jest bardzo dużo i na pewno stworzysz postać taką jaką chcesz, ale 10 inteligencji bedzie przy tym bardzo pomocne. Poza tym jeśli planujesz kiedyś kupić dodatek Broken Steel to podpowiem, że na 30 poziomie będziesz mógł wziąć perk "Almost Perfect" (nie wiem jak to spolszczą), który wszystkie cechy w SPECJALU, której są poniżej 9 do tych 9 podbija. Uff...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ciekawe mody są na fallout3nexus

2Ja w Falloucie wydawałem dużo na broń elektryczną siłę i charyzmę.Tobie bym radził Tobie też tak inwestować gdyż bronią lekką dużo w późniejszych etapach nie zdziałasz.A tak nawiasem bardzo fajnie wygląda bohater w pancerzu wspomaganym i z karabinem laserowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosto z Googla chce zadać pytanie jak zainstalować taki mod

I poprosić o polecenie jakiegoś:D

Coby coś dodał:D

.

Witam :wink: instalacja "Mod" w jakiejkolwiek grze nie jest taki chop-siup xD.. ale delikatnie ci streszczę a bynajmniej pomogę złożyć to wszystko do kupy:)) Będziemy robić to w króciutkich lekcjach,a byś oswoił się z takimi opcjami i nie musiał się męczyć szukając odpowiedzi. Znam się na tym, w ogóle Bethesda zawsze zaciekawi nas możliwością tworzenia własnej gry;]]

Na początek FOMM - Fallout Mod Manager program odpowiadający za wstawianie modów oraz kolejności ładowania "Mod" co jest bardzo ważne, gdyż nie poprawna konfiguracja może doprowadzić do Crach Game.. ;) .. Podaje Link >>>

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=640

Strona którą Ci podałem powyżej, zawiera najciekawsze i jedyne w swoim rodzaju mody niestety EN, ale tez zależy dla kogo xDD jeżeli nie masz problemu z językiem Angielskim to nie powinno sprawiać Ci trudu, a nawet jeżeli jest Ci obcy .. polecam "Google Chrome" który automatycznie tłumaczy stronę internetowa.. oczywiście nie prefekt ale że tak się wyrażę na "chłopski rozum" xDD, albo English Translator 3.2 płatny, bezpłatny jak uważasz ;)

Na stronie opisany jest w skrócie FOMM .. jednak i tak chce byś zapoznał się z ta strona bo nie będzie Ci obca, jeżeli chcesz grę Fallout stworzyć sam na własną rękę .. :))

Opisane jest tam co ten program magicznego potrafi.. a mianowicie Instalowanie, dodawanie script itp ;)

A wiec masz zadanie 1 : FOMM - sam program w sobie nie jest trudny, żeby wszystkie mody działały poprawnie, aczkolwiek ludziska uprzedzają które z którym są nie stabilne ze sobą bo niestety tak tez jest;)..

Odwiedź ta stronę, napisz mi proszę czy oriento jesteś w EN, czy czaisz slams programu .. czy aplikacje nie są CI obce, a po 2 jeżeli coś chcesz zdziałać to radze zrobić kopie zapasowa gry, bo 1 błąd może skończyć się reinstalacja gry, choć ten błąd nigdy praktycznie nie występuje jak człowiek uważnie czyta:)

Z wielka chęcią chciałbym dla Ciebie spolszczyć te stronę i program ale za dużo czasu przyznam mi to zajmie a nie mam "czasu" konkretnie mówiąc, a więc wybacz.

1 FOMM

2 Miejsce na Dysku ( tak na wszelki wypadek, min 10GB ;))

Będę zaglądał na Forum aby zobaczyć co zdziałałeś;P.. daj mi znać na PW jeżeli przerazi Cie ta cala sytuacja MODowania gry .. ;) I proszę, jeżeli zdecydujesz się odpisać, to z każdym pytaniem pisz od razu w 1 post.

Pozdrawiam, Anty !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tworzenia postaci tonie zapominajmy, że w F3 zbiera się figurki zwiększające SPECIAL'a- jedna na każdy stat. Dodam, że na wstępie najlepiej dać sobie 8 inta- lvl dostaje się po wyjściu z krypty i bierze + 1 INT i od razu biec do

rivet city, żeby zabrać figurkę z laboratorium. Najlepiej z nikim nie rozmawiając

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...