Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

opti

Rozwiązany: Just Cause, problem z ostatnią misją

Recommended Posts

Witam, mam problem... Otóż wielkie problemy sprawia mi ost. misja w grze, dokładnie jej pierwsza cześć. Czy nie ma jakichś DOBRYCH i DZIAŁAJĄCYCH trainerów do tej gry? Próbowałem już ze 3, ale z mizernym skutkiem... Czy komuś udało się przejśc tą misję? Jest jakiś dobry sposób na dotarcie do pałacu i zniszczenie czołgu?

Link to comment
Share on other sites

Być cheater'em to jest bardzo ławo ale przejść grę bez kodów to jest sztuka.Mi ta gra nie sprawiała wielkich kłopotów z przejściem jej.Jakoś bardzo przyjemnie mi się grało w nią.Polecam sprawdzenie sobie wersji gry i potem wejść na stronę <copy>gamecopyworld.com</copy> i poszukać do twojej wersji trainera na nieśmiertelność :)

Ale ja z czystego sumienia polecam ci jednak bez trainera przejście gry.Po kolei rozwala przeciwników i zbieraj ich apteczki a napewno przejdziesz grę.

Link to comment
Share on other sites

A w jakiej serii masz JC? Bo jeśli z kolekcji klasyki, to powinien być na płycie poradnik. Spróbuj zrobić wg. niego. Trochę pograłem, ale mi się znudziła, lecz z tego co patrzyłem do poradnika, to jest napisany bardzo dobrze. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Działających trainerów nie ma, do polskiej wersji żaden nie pasuje. Co do przejścia to albo miałem szczęśliwie błąd, albo misja jest zawsze prosta tym sposobem. Na samym starcie popłynąłem zupełnie w drugą stronę niż cel misji, żeby zabrać ten najlepszy śmigłowiec, chyba to było w kryjówce Agencji 5. Potem śmigłowcem od razu lot do czołgu wroga. Po drodze może tylko 4 maszyny latające wroga i żadnego ognia z ziemi a najlepszym helikopterem zniszczenie czołgu to kilka trafień.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...