Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

falubazek

Niblex

Recommended Posts

Witam ściągnołem sobie darmowy system Nimblex lecz nie potrafię go zainstalować. Kiedy włanczam plik do wirtualnego napędu on prosi o podanie ściężki do pliku SETUP którego nie ma w tym. Dlatego prosiłbym o pomoc w instalacji

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie nowsze programy do nagrywania mają opcję 'burn iso'. I potem gdy włączasz komputer z płytą w napędzie wchodzisz do boot menu <w instrukcji od płyty głównej pisze jak> i włączasz bootowanie z płyty. Proste.

Link to comment
Share on other sites

Błąd - wbrew temu, co większość myśli, to instrukcja jest dla ludzi inteligentnych, nie głupków. Powiedz, jaką masz płytę główną, w każdej jest inaczej. Przy włączaniu komputera, na samym początku pisze gdzieś na ekranie, zazwyczaj na dole, boot menu: jakiś klawisz. Ten klawisz musisz nacisnąć, wyskoczy menu, w którego wybierasz cd/dvd i już.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo - to jest dystrybucja LiveCD. Da się zainstalować ją na pc, ale dużo z tym roboty. Lepiej ściągnij jakąś dystrybucję przeznaczoną do instalacji, jak Mandriva, Ubuntu, czy Slackware - na nim oparty jest Niblex.

Link to comment
Share on other sites

baardzo Ci dziękuję bo udało mi się odbalić go wszytko ładnie śmiga wygląd też ładny ale jest duży problem jak na tym odpalić jakąkolwiek grę? bo każdą którą próbowałem to nie działa włąncza się przez chwile jakiświnows emulator ale po chiwli sie wyłanacza nawet zwykłe litlle figter nie chce działać. Ktoś wie jak temu zapobiec?

Link to comment
Share on other sites

założ do tego nowy temat, w którym podasz nazwę systemu, konfiguracje komputera i gry, w jakie chcesz grać. Ja niestety nie zajmuję się graniem na linuksach, więc nie jestem w stanie Ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...