Jump to content
kamdo

Feromony i ich działanie na kobiety

Recommended Posts

Cześć. Ogólnie tyle tego szumu jest wokół feromonów. Widzialem,że wiele sklepów oferuje na sprzedaż własnie takie zapachy. NO więc mam takie pytanie. Czy któryś z panów może probował a jeśli tak to jakie oraz jakie były efekty?
Zastanawiam się nad tym aby sobie kupić i wypróbować na kobietach. Ale nie wiem za bardzo jakie, bo wybór na allegro jest spory. Czyms różnia się feromony za 30 zł a te za 300 zł?

Link to comment
Share on other sites

Jasne,że będzie różnica. To tak jakbyś kupował buty z 20 zł a buty za 200 zł. W pierwszym momencie wydaje się,że to jedno i to samo jednak jeśli chodzi o użycie to wychodzi , ze jednak jest różnica pomiędzy jednym a drugim. Nie oczekuj dobrego działania po feromonach za 20 zł. Prawdziwe feromony mają w sobie składniki pochodzenia roślinnego i syntetycznego, które naśladują prawdziwe wydzielane przez organizm hormony. Tak wiec ich cena musi być trochę wyższa. Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia ale wypróbowałem kilka rodzajów i według mnie najlepsze były Love Desire. Ale ta droższa wersja w ciemnej butelce. W w jaśniejszej również są ok ale są trochę słabsze ( z drugiej strony jeśli nie chcesz wydawać dużej kasy a chciałbyś przetestować działanie to możesz sobie również kupić i te).

Link to comment
Share on other sites

Widziałem je i szczerze powiedziawszy to właśnie nad nimi najbardziej się zastanawiałem. Martwi mnie jednak jedno. Czy nie jest to jedynie efekt placebo i czy feromony będą działały na kobiety a nie powodowały jedynie pewność siebie u mnie.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie piszę tutaj przypuszczeń, ale to co zaobserwowałem. A o działaniu feromonów upewniłem sie w wielu sytuacjach. W pracy, na randkach, na imprezie.I za każdym razem jak miałem na siebie feromony nastawienie osób w stosunku do mnie było lepsze. Dziewczyny same zagadywały i podchodziły co mi się wczesniej nie zdarzaxło ( niestety ale nie należę do najprzystojniejszych osob, chocciaż moim zdaniem nadrabiam charakterem). Rozmowa również lepiej się kleiła. Jasne,ze taki zapach nie odwali za Ciebie wszystkiego ale jako ciekawy wspomagacz to jest ok. Oczywiście w temacie wypowiada się wiele osob na forach, którego tego nie testowały ale oczywiście muszą wiedzieć swoje. Zdanie moje jest takie: trzeba przetestować i dopiero potem mówić czy działa czy nie

Link to comment
Share on other sites

Musze się tutaj zgodzić z osobą powyżej. Trzeba przestestować, dobrać odpowiednią dawkę konkretnie pod siebie aby wystawić opinie. Jeśli o mnie chodzi to oprócz love&desire proponuję jeszcze sexual attraction. Nie są drogie i moim zdaniem bardzo dobre jak na pierwszy raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...