Skocz do zawartości
PanBrzoza90

Słuchawki do gier i nie tylko, co wybrać?

Polecane posty

Witam wszystkich. Kiedyś już pytałem się na forum o klawiaturę (a dokładniej w 2018 roku :D) i służy mi ona do dzisiaj. Więc znając waszą nieocenioną pomoc chciałbym mieć ponownie do was prośbę.

Poszukuję słuchawek do pracy z komputerem. Mają mi służyć w głównej mierze do grania ale także do słuchania muzyki. 

Aktualnie używam Hyper X cloud alpha i jestem z nich bardzo zadowolony. Jednak teraz chciałbym je z racji wieku wymienić na coś nowszego i marzą mi się słuchawki bezprzewodowe.

Z moich wymagań to:

- Słuchawki muszą być nauszne

-Mikrofon nie jest wymagany, używam zewnętrznego pojemnościowego

-Konstrukcja fajnie jakby była solidna, podobna do Hyper X. One akurat są metalowe ale jeżeli macie coś sprawdzonego co jest zrobione z plastiku to także chętnie się im przyjrzę

-Bezprzewodowe

-Najważniejsza kwestia - Budżet 500zł (Mogę odrobinę przekroczyć jeżeli produkt będzie naprawdę tego warty)

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście niedawno kupiłem Steelseries 7P+ pod PS5 i PC i jestem zadowolony. W grach spisują się bardzo dobrze, w muzyce już szału nie ma no ale mając porównanie do nauszników kilkakrotnie droższych to trudno żeby było ;)

Bardziej w budżet to niezłe są Corsair HS80, słuchałem chwilę u kumpla. Ponownie do muzyki będzie średnio, ale w grach spisują się fajnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...