Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elev8tor

Dramatyczne momenty w grach

Polecane posty

Wszystkie zakończenia w pierwszym stalkerze. JA odkryłem te 2 prawdziwe i jedno fałszywe.

Przy tym jednym z fałszywych aż mi się smutno zrobiło .

Kiedy podszedłem do tego spełniacza życzeń mój strielok sam wybrał sobie życzenie:P Poprosił- "daj mnie bogactwa" i zaraz potem z nieba zaczęły lecieć monety. I najsmutniejsze było to, że okazało się to jego przewidzeniem wywołanym przez spełniacz a tak naprawdę to z nieba leciały nie monety ale sterty gruzu. I nabardziej zapadła mi w pamięc ta końcowa scenka kiedy bohater leżał przywalony tym gruzem i z tej kupy wystawała mu tylko dłoń z zaciśniętą w niej nakrętką

:(

W ogóle wszystkie z zakończeń są smutne i skłaniają do refleksji.

No mogę dodać do tego jeszcze śmierć pauliego i samego bohatera mafii oraz wspomnianą przez wszystkich scenę końcową w cod4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie juz sama gra (a co dopiero zakonczenia) w Stalker ShoC byla niesamowitym przezyciem ten klimat poprostu MIAZDZY!!! Nie moge opisac slowami jak sie wtedy czulem, to jak narazie jedyna gra, ktora wywolala u mnie takie emocje. Jak dla mnie najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstala.

Na drugim miejscu sa ostatnie misje w Mass Effect, fabula mnie tak wciagnela, ze nie moglem przestac grac a rzadko sie zdarza abym gral caly dzien bez przerwy (poza dwoma 5 min. przerwami na herbate hehe)

Jeszcze Dead Space, co tu duzo pisac ta gra potrafi trzymac w napieciu.

Jesli ktos w ktoras z tych gier nie gral jeszcze, to niech lepiej naprawi swoj wielki blad bo wiele traci.:smile: Szczegolnie gdy jest to Stalker.:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:Cod 4 Końcówka i ten fragment gdzie leżałem w trawie i modliłem się żeby mnie nie zauważyli

2:Kane and Lynch moment morderstwa żony Kane(Aż mi ciarki przeszły)

3:Stalker Moment walki z kilkoma Snorkami,w nocy.

4:Deus ex Gdy dowiedziałem się że Paul pracuje dla Nsf

5:Gta 4 Te wybory, Playboy czy Dwayne?Ubić interes czy zabić Dmitrija?

6:Max Payne(Ale ta gra w tamtych czasach kopała)śmierć żony i ten jego krzyk,brrrr....

7:Pes 09(Turniej z kumplami)Grałem w finale(chyba to był finał)W meczu 4-4,potem karne i wygrałem 9-8,albo przegrałem?W każdym razie bardzo dramatyczny mecz był

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

W moim poście zapomniałem umieścić grę Kane and Lynch, która pełna jest takich sytuacji, np:

gdy w kościele giną kumple, poświęcając się za nas

albo

gdy zabijają żonę Kane'a

.

Ujęło mnie też zakończenie Kronik Riddicka: Assault on Dark Athena, gdy

najbardziej zimny przestępca we wszechświecie okazuje nieco uczuć w stosunku do małej Lynn.

Smutne było też to, że w Mirror's Edge

ci, którzy podawali się za przyjaciół Faith, tak naprawdę zdrajcami pracującymi dla przeciwnej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Śmierć Williama w Call of Juarez Więzy Krwi

- Kilka momentów w Brothers in Arms: Hell's Highway. Nie pamiętam dokładnie co... ale pamiętam, że kilka scen mnie naprawdę przejęło.

- Niemal cała misja w Czarnobylu w CoD4. Ten opuszczony teren... puste blokowisko...

- Śmierć Gaza i (prawdopodobnie) Kpt. Price'a w CoD4.

- Zawieszenie flagi na dachu Reichstagu w CoD: WaW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mi user przypomniał o CoD 4: MW. Ta misja, która była po schwytaniu Al-Ashada, czyli w Czarnobylu. Bardzo klimatyczna, pełna akcji i adrenaliny misja. Jedna z najlepszych w całym CoD 4! To chodzenie po Prypeci i wszystkie lokacje... zapadło w pamięć. Dodam także, że ciekawe było ostatnie zadanie w Far Cry 2.

Masz wybór. Albo idziesz detonujesz ręcznie dynamit, by uniemożliwić dotarcie wroga do cywilów. Albo idziesz w strone granicy, a potem kulka w łeb. Było to naprawde zaskakujące zakończenie i niespodziewałem sie tego po Szakalu. Z początku go mieliśmy zabić, a pod koniec gry został naszym kompanem. Nie zapomne tego jak miałem zdetonować ręcznie ładunek. Tak chwile czekam, czekam i sobie myśle... a potem jedno kliknięcie i poprostu koniec

:confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką pustkę w czaszce, ale kilka wspomnień usiłuje przebić się na powierzchnię:

1. Śmierć Kiry w Unrealu. Właściwie to ona była od początku tylko kolejnym z wielu trupów, na jakie się natykamy, ale czytając dzienniki różnych ludzi i nieludzi pojawia się w człowieku promyk nadziei, że może jednak...no ale niestety, 849 przybyła zbyt późno. Szkoda, że kobietę która tyle przeszła (ucieczka z ISV Kran, wzięcie do niewoli przez Skaarj, planowana egzekucja, ucieczka z więzienia) spotkał tak marny koniec. Zwłaszcza, że wielu zginęło próbując ją odnaleźć

2. Wymordowanie wioski Arroyo w Fallout 2. W sumie można było się tego spodziewać, ale i tak przeżyłem szok jak zobaczyłem Hakunina leżącego przy moście. No ale bez tego gra by się skończyła zbyt szybko :P

3. Outro po kampanii Marine w Alien vs Predator 2. No ale zgodnie z rozpoczętą przez 1 film tradycją, źródło Alienów zawsze musi na końcu wyparować w grzybie atomowym.

4. W Desperados była scena, jak to szeryf Jackson bodaj i jego ludzie podpalają jakiemuś człowiekowi hotel, a następnie rozstrzeliwują zrozpaczonego dziadygę (wybaczcie nieścisłość, ale grałem w to parę lat temu).

Tyle na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Vice City i zdrada Lance'a (to zakała...)

-Prince of Persia (1989) - pomocna mysz na 8 levelu (fo life mate!)

-Stalker zakończenie

-mój pierwszy gol w demówce Fify 2001 (manu-arsenal, jedna połowa 2 minuty)-to był mój pierwszy wirtualny gol, skakałem z radości :)

No i dzisiejsza śmierć Bambiego w The Hunter ;( Whyyyyyyy!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 CoD 4 - kiedy podczas wybuchu bomby atomowej sierzant po dramatycznej walce o pozostanie w helikopterze wypada (bardzo chciałem mu pomoc :()

2. Mass Effect - Wybór Kaidana/Ashley

3. PES 2008 - kiedy Smolarek, kapitan reprezentacji Polski podnosi do góry puchar Europy

4. Left 4 Dead - finały map, najbardziej utkwiła mi w pamięci dramatyczna obrona na dachu szpitala w No Mercy

To chyba tyle, jak cos sobie przypomnę dopiszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NN2 - pod koniec gdy Król Cienie przekabacał naszych przekabacił Sanda a jego odzywek słuchałem z największą przyjemnością

ME: wybór między Kaidenem a Ashley

Max Payne 2-może nie tragiczne ale ucieszyłem się gdzy po przejściu na najtrudniejszym Mona nie umarła :)

Mafia-końcówka (przez chwile myślałem że już sam umrze a nie przez obrzyna ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pierwszy udany drift w LFSie

...pierwszy udany start i lądowanie w IL 2 Sturmovik

...pierwsze płynne okrążenie przy pełnej prędkości w GTR2

...The Thing (chyba dla tego, że byłem duuużo młodszy gdy w to grałem)

...pierwszy wygrany Dunk Contest w NBA 2k9 (yuoopiii!!!!)

...cały Painkiller

..."lucky headshot" w Americas Army (cały magazynek z broni maszynowej poszedł w kierunku wioski, trafił tylko jeden pocisk, akurat w głowę ^^)

...cały Half Life (miałem wtedy może z 10 lat- nie pamiętam, to był szok!)

...cały Riddick: Ucieczka z Butcher Bay

no i zapomniałbym o szczęko-zwisie gdy pierwszy raz zobaczyłem NFS:MW na pełnych detalach graficznych xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker Czyste Niebo- ostatni etap

CoD 4 wybuch bomby, koniec

smierc R...na w Gta 4

Gta SA kiedz dowiadujemy sie kto naprawde stoi za zabujstwem naszej matki

CoD 2 kiedz walcyzlismy o utrzymanie wygorza amerzkanami ale nie pamietam jaka to misja

Prototype kiedy dowiadujemy sie kto tak naprawde rozpylil ten wirus

kurde nie wiem czemu nie moge polskich znakow w poscie urzyc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Zdecydowanie była to śmierć Pauliego w Mafii .....nie mogłem się pozbierać :(

2 Half Life- uruchomienie tego ....metalowego ustrojstwa xD

3 Htiman:bm - śmierć 47 :<

a i jeszcze ...

> Nocna Straż [Night Watch]

Zdrada ee....jak on się tam wabił....niech będzie szefa Nocnej straży

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mass Effect - wybór na końcu gry -

poświęcić większość ludzkiej floty by uratować obecną Radę czy opuścić ich i przejąć władzę nad nową Radą?

-Wiedźmin - gdy dowiedziałem się kim był Wielki Mistrz i neutralne zakończenie

-GTA: SA -

śmierć Big Smoke'a. Zdrajca, ale lubiłem tego grubaska

:(

-Prototype -

gdy główny bohater zdaje sobie sprawę że Alex Mercer nie żyje a my wcielamy się jedynie w wirusa który przyjął sobie formę Alexa..

-Gears of War 2 -

gdy odnajdujemy żonę Dominica tylko po to by skrócić jej cierpienie

-Prince of Persia -

wskrzeszenie Eliki. Całą grę staraliśmy się uwięzić Arimana tylko po to by na samym końcu spowrotem go uwolnić O.o

-Call of Juarez: BiB -

śmierć ,,Wee-uma'' na końcu gry

-Final Fantasy X -

zniknięcie Tidusa po pokonaniu Sina, oraz to, że jego zaginiony ojciec stał się Sinem...

-GTA IV - oba zakończenia są makabryczne :/

-Half Life 2: Episode 2 -

śmierć ojca Alyx na końcu

-The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - śmierć i ostatnie słowa głównego przeciwnika... To było naprawdę coś

Riddick w czasie walki spycha Revas w przepaść, łapie ją, konwersacja szła jakoś tak: ,,To mogło potoczyć się zupełnie inaczej'' ,,Do diabła z tym... To nie ma teraz znaczenia. Riddick... Nie zapomnij o mnie''. Riddick puszcza ją po czym dodaje ,,Jeśli przywykłaś do trudnego życia, śmierć powinna być łatwa'' ('If you're used to living hard, dying should be easy'. Jeden z najlepszych tekstów Riddicka jak dla mnie zaraz po ,,do Riddicka się nie fika'' z polskiej wersji Pitch Black. Tłumacze potrafią dać czadu ^^).

-Kingdom Hearts II - ostatni poziom w grze... Klimat nie do oddania w słowach.

Huh, trochę się rozpisałem. Z góry przepraszam że wypisałem kilka konsolowych exclusivów jeśli to komuś przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...