Skocz do zawartości
mansons

Wymiana komputera

Polecane posty

To muszę wszystko rozkręcać? O matko. Typowy laik jestem, że aż nawet musiałem wygooglac co to PSU bo nie wiem :d

Mam podpięty już taki, wyciągnięty w środku. I podpiąć jeszcze jeden taki jak na zdjęciu? 

IMG_20220629_125543.jpg

Edytowano przez mansons
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem wszystko, zainstalowałem Windowsa, tylko, że teraz nie chce mnie połączyć z internetem. Po uruchomieniu rozwiązywania problemów pokazuje się, że karta sieciowa nie ma poprawnej konfiguracji IP. Restartowałem router, komputera, restartowałem kartę sieciową. Nie wiem co może być przyczyną 

Dobra. Już sobie poradziłem :D

Dobra. Już sobie poradziłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mansons napisał:

Tak? Tam jest napisane 1795 MHz a nie 3600 MHz :D

Trzeba to pomnożyć x2, wtedy wychodzi efektywne taktowanie ~3600 MHz, czyli ok.

Na płytach mATX jest trochę ciaśniej niż na ATX, więc karta jest dość blisko chłodzenia cpu. Dobrze zamontowałeś.

 

Jakie wrażenia z użytkowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem pierwszy problem. Odpaliłem próbnie dwa razy Warzone'a i dwa razy po chwilce dosłownie grania, gra się zawiesza. Trzeba zamykać z menadżera. Teraz włączyłem "napraw grę". Zobaczymy czy coś to da ale wątpię. 

I chwilkę temu na płycie głównej paliła się czerwona dioda oznaczona jako "CPU".  Po restarcie przestała świecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu zawiesiło. Trochę dłużej pograłem na niższych ustawieniach. Później zmieniłem na te rekomendowane "wyższe" i zacięło gierkę.

Zainstalowałem na początku z pendrive'a sterownik do karty sieciowej a później reszta instalowała się chyba z Aktualizacji Windows i GeForce Experience. Chyba, że muszę sam oddzielnie ściągać każdy sterownik ze strony producenta? 

Dobra. Nie tylko w Warzonie ale i w CS:GO po kilkunastu minutach zawiesza gre. Coś nie tak zrobiłem może?

Dobra. Nie tylko w Warzonie ale i w CS:GO po kilkunastu minutach zawiesza gre. Coś nie tak zrobiłem może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że źle podpiąłem ten kabel pod kartę graficzną albo któryś jest uszkodzony? Może to powodować ścięcia przy graniu?

Wow. Teraz Warzone zaciął się przy samym uruchamianiu. 

Wow. Teraz Warzone zaciął się przy samym uruchamianiu. 

Za następnym razem pograłem już 3 minuty i zacinka

Za następnym razem pograłem już 3 minuty i zacinka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden przewód był już podciągnięty. To go wsadziłem, wszystkie 8 pinów. Drugi wziąłem z pudełka zasilacza i przeciągnąłem. Zrobiłem z niego 6 pinów przesuwając 2 i podpiąłem do karty. 

Nie mam pojęcia. Dam jeszcze to, może coś pomoże.

HW.jpg

Nie mam pojęcia. Dam jeszcze to, może coś pomoże.

HW.jpg

Nie mam już pomysłów. A jakbym źle podpiął przewód do zasilacza lub do karty to ona w ogóle by nie działała, tak?

 

Nie mam już pomysłów. A jakbym źle podpiął przewód do zasilacza lub do karty to ona w ogóle by nie działała, tak?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...