Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Fitness

Polecane posty

Dokładnie tak, przy wzroście 180 cm, waga ok. 70 kg to przecież nie niedowaga... Sam przy takim wzroście ważyłem raz 58 kg, to można było powiedzieć, że jestem chudy, ale wziąłem się w tym roku za siebie. Jedząc regularnie posiłki, które zawierają sporo białka + ćwicząc 3 razy w tygodniu - 12 kg można przytyć, a raczej przybrać "mięśni". Nie widzę problemu, że ktoś waży 80 kg i ma 180cm. Sam bym tak chciał, bo łatwiej dla mnie zrzucić tłuszcz i zamienić to w mięśnie niż żmudnie budować masę. Porada jest prosta - najlepiej 5 posiłków dziennie, wysypiać się minimum po 8 godzin na dobę do tego trochę ćwiczyć i można przytyć bez problemu ;0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :smile:

Nazywam się Oldzia ważę 48kg i chciałabym schudnąć 3kg. Pływam codziennie od 4 do 5 godzin bo lubię. Co jeszcze moglibyście mi doradzić?

A i jeszcze co byście doradzili mojemu młodszemu bratu. Jest bardzo gruby i przydało by mu się schudnąć. Doradzcie coś skutecznego ale niezbyt męczącego bo on zrobi 10 pompek lub brzuszków i się już zmęczy.

Z góry dziękuję :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo dzisiaj byłem na rowerze i jakimś cudem gdy nacisnąłem lewą nogą na pedał (w pozycji stojącej) to noga mi się ześlizgnęła i oczywiście robiłem akrobacje ale bez upadku bo zdołałem się zaprzeć nogami ale kostka w lewej nodze strasznie mnie bolała ale jakoś udało mi się wrócić do domu rowerem i po powrocie zauważyłem że strasznie mi spuchła ale ruszać ją mogę ale przy poruszaniu wyczuwam takie zdrętwienie i ból. Macie jakiś pomysł na złagodzenie bólu i opuchlizny czy iść z tym do lekarza i jakiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach] Nie cytujemy ostatniego posta w temacie w całości. [Tur]

Jakimś wielkim znawcą medycyny nie jestem. Ale w podobnych sytuacjach pomaga maść, bądź jakiś żel. A lekarz dopiero, gdy opuchlizna nie schodzi i dalej czujesz owe odrętwienie. Tak więc, pójdź do najbliższej apteki i poproś o dobrą maść na spuchnięcia. Od siebie dodam, że takie spuchnięcia moga trwać z parę dni, a potem schodzą. Ale niegdy nie bagatelizuj syndromów pogorszenia i biegiem do lekarza! Jaki lekarz? Rodzinny pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czuję znaczną poprawę w kostce dwa zastrzyki i 5 tabletek (nie znam nazwy ale coś na leczenie pourazowym nazwa na "A" [dawkowanie 3x na dobę]). Coraz większy luz mam w gipsie a palce coraz bardziej mi wystają xD

Czytałem którego to stopnia i zgodnie z opisem mam skręcenie stopnia II więc gips 10-14 dni i potem kolejne 2 tygodnie rehabilitacja więc całe leczenie trwa 3-4 tygodnie.

Jeżeli chcecie mogę wam pokazać jak wygląda skręcenie II stopnia mam zdjęcie i kość strzałkowa aż przesunęła się poniżej tzw. kostki (tego co wystaje ^^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie mogę wam pokazać jak wygląda skręcenie II stopnia mam zdjęcie i kość strzałkowa aż przesunęła się poniżej tzw. kostki (tego co wystaje ^^).

Oj, oszczędź nam takich widoków :)

Jeszcze chyba się napatrzę na takie rzeczy ^^

Pewnie teraz będziesz patrzyć się z odrazą na rower? Ja tak mam, gdy jakaś rzecz jest "współwinna" mojej głupocie i chęci zaimponowania (płci piękniejszej :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam za sobą juz 2 miesiące chodzenia na siłownie. W bicepsie przybyło mi jakieś 2 cm i do tego zgubiłem 5 cm w brzuchu. Ale jest problem mam trochę tłuszczyku. Otoż codziennie robie sobie po 200 - 300 brzuszków. wcześniej robiłem A6W i wytrzymałem 3 tygodnie. Wrócić do robienia A6W od nowa czy robić może ABS? Myśłem także o zakupie pasa ktory pomoże mi szybciej spalić tłuszczyk nie wiem co robić ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócić do robienia A6W od nowa czy robić może ABS? Myśłem także o zakupie pasa ktory pomoże mi szybciej spalić tłuszczyk nie wiem co robić ;/

Zostaw te "cud" pasy i wróc do ABS na miesiac potem znów a6w to co zrobisz naturalnie bedzie lepszej jakości ;)

Po 2-cach 2cm - i dobrze i zle, zalezy z ilu bazowo.

Jeżeli chcecie mogę wam pokazać jak wygląda skręcenie II stopnia mam zdjęcie i kość strzałkowa aż przesunęła się poniżej tzw. kostki (tego co wystaje ^^).

Ze strzałkową jest dość nieprzyjemna sprawa, miałem bardzo podobny wypadek, noga ześlizgnęła się pomiedzy pedał a rame. Strzałka przesunęła się o 1.5cm do tyłu i przy zginaniu stopy blokowała ruch no chyba, że na siłe ale ból ogromny. Nie wiem jak u Ciebie, jezeli strzałkowa tez goni to najlepszym sposobem jest mocno obwiązac noge bandażem, to kosc dobrze unieruchomi. Bo po 2 tygodniach gipsu nie wierze by była ok, mi potrafiła jeszcze sie blokować pół roku po urazie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...