Skocz do zawartości
DarthKama

Gracze dla Gracza ! W oczekiwaniu na przeszczep serca :( Zbiórka Wpis z Gry Online

Polecane posty

Witam serdecznie czytam cd action od 2002 roku jeszcze jak nie miałem swojego komputera kanał na YT subskrybuje od 1 dnia pisze do redakcji cda i wielu innych bezskutecznie bez odpowiedzi do wielu youtuberow i słynnych graczy. Jedynie rojo odpisał . Wiec zakładam watek na wielu forach 
 

Witajcie, GoLowicze, mega głupio mi zakładać takie wątki na forach, lecz tonący brzytwy się chwyta Redakcje śledzę od samego praktycznie początku jeszcze w latach 2000nych kupowałem encykolpedie gier wydawane aż do samego końca. 
TV GRY TV Filmy wszystkie filmy obejrzane, przegrane dziesiątki tysiące godzin. 
Idąc do meritum chciałbym was prosić o udsotępnienie mojej zrzutki ew. wsparcie każda złotówka przybliży mnie do celu... 
Na chwilę obecną jestem zapisany na przeszczep serca mam też crohna arytmie niedokrwistość uszkodzoną wątrobę i płuca, oraz wiele więcej przypadłości Covid całkowicie rozwalił mój orgaznim i wiele leków wyklucza inne. Zapożyczałem się na leki żywność etc. wyprzedalem wszytkie sprzęty wszytkie gry kolekcjonerki magazyny w foliach takie jak cd action. Aby tylko się ratować czekam na ekperymantalne leczenie i wdrożenie nowych leków lecz kosztą iść mogą w mln... żeby wyjśc tylko na start i pozbyć się pleców założyłem zrztukę. Została zweryfikowana dokumentacją. Z góry pięknie dziękuje za pomoc

 

zrzutka.pl/p7xu3d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...