Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Molo22

Tym razem myszki dla graczy:)

Polecane posty

Niedawno poruszyłem temat słuchawek dla graczy(wciaż możecie pisać w tej sprawie na link http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...mp;#entry980915 za wszystkie komentarze wielkie dzięki)i bardzo mi pomogliście,a jako,że był to mój pierwszy post na forum CD-A i jestem bardzo miło zaskoczony, chciałbym rozpocząc nowy temat związany z myszkami dla graczy.W internecie jest o nich mnóstwo informacii,ale ja chciałbym abyście to wy mi pomogli.Piszcie o wszystkich modelach(do 300 zł)które według was są dobre i nadają się do gier.Wielkie WIELKIE dzięki :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście śmigam na DeathAdderze i jeszcze mnie nie zawiódł. Duża precyzja, komfort z użytkowania i dodatkowe przyciski. W sumie nic więcej od myszki dla graczy wymagać nie trzeba. I nie ma też potrzeby wydawania na myszkę aż 300zł ;) DeathAddera dostaniesz za ok. 150zł i w stosunku ceny do jakości to chyba nic lepszego nie znajdziesz.

Jeżeli musisz mieć wszystko co obecnie najlepsze/najdroższe to kup Razer Mamba (ok. 500zł) na chwilę obecną chyba najlepsza mysz dla graczy jaka powstała, ale niestety nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jej osobiście, więc zostaje wierzyć testom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć (już bez zakładania nowego tematu) co myślicie o myszce A4 Tech XL-750 BK.Jest to myszka niby przeznaczona dla graczy ale ja dokładnie nie wiem a byłbym skłonny ją zakupić.Logitechy o podobnych możliwościach kosztują w przedziałce cenowej od 100 do 150 zł a u mnie w sklepie A4 kosztuje 90 zł,lecz ja bym raczej kupił tą myszkę na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myszka dla graczy, ale nie podobba mi sie w niej przycisk 3x fire (strzelasz szybko 3 razy) w wielu grach (m.in. CoD4, WaW) to niemal cziterstwo.:) W cenie 100zl kupisz Razer Salmosa, ktora wygladem nie zachwyca, ale do grania jak najbardziej sie nadaje. Jesliktos ma wiecej kasy moze sobie pozwolic na Deathaddera, Sidewindera lub Logitech G5 (sam mam i jest extra). Warto tez zainteresowac sie myszka Roccat Kone, ale jest dosc nowa co znaczy droga (ale jest bardzo wygodna, ma zmiane czulosci i wagi i swietnie wyglada). Do tego mozna kupic jakas podkladke znanego producenta. Mam podkladke Razer Goliathus Control i jestem bardzo zadowolony - perfekcyjna szybkosc i precyzja. W przyszlosci jednak wymienie bo ta jest dosc gruba (jak wiekszosc modeli Razera). Jesli chcielibyscie cos o podobnych parametrach to np. Razer Sphex (czy jakos tak) lub podobny model od Roccata - nie sa oszalamiajaco drogie i wymiataja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...