Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdrianoN7

Rozwiązany: Need for Speed: Carbon sposób na końcowego bosa

Recommended Posts

Jak możesz wymienić wóz to bym polecał Porsche Carrera GT. Na statystykach nie widać dużej różnicy, ale jak dla mnie jest szybszy i dużo lepiej się prowadzi od wszystkich innych wozów nawet z najlepszej klasy. Jeszcze wydaje mi się, że najważniejsze w jeździe z bossami jest hamowanie, na ręcznym czy zwykłym, ale żeby tylko nie uderzyć w barierkę, nawet kosztem sporego zmniejszenia prędkości. Mogło mi się wydawać, ale jak grałem to wyglądało, że przy nawet sporym hamowaniu i czystym przejechaniu komp trzymał się równo, ale przy uderzeniu na pełnej prędkości i obtarciu pół zakrętu po barierce komp jakby przyspieszał i pokonywał zakręt szybciej.

Jeszcze może ten filmik coś da, gość jedzie właśnie w Murcielago z bossem.

Przechodziłem Carbon'a różnymi samochodami i zdecydowanie najłatwiej było Chevrolet'em Corvette, ma chyba największe przyspieszenie, co jest ważne w wyścigu w kanionie, ważne jest też odpowiednie hamowanie ale do tego musisz dojść sam.

To i ja napiszę coś od siebie . Sam kilka razy przechodziłem tego NFS'a . Największy problem był za pierwszym razem . Tak jak autor tematu , próbowałem pokonać Dariusa Lamborghini tyle , że Gallardo . Te dwa modele , raczej do kanionu się nie nadają , są zbyt mało zwrotne . Kilka razy udało mi się również wygrać Lancer'em , myślę , że do kanionu jest idealny , dobre przyśpieszenie , świetne skręty . Polecam Ci też włączenie lusterka , żebyś mógł cały czas obserwować przeciwnika , i w razie potrzeby zajechać mu drogę . I na koniec jako ciekawostka , filmik przedstawia ... a z resztą zobaczcie sami -

.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...