Skocz do zawartości
superpod

Laptop dla kolegi 2000 zł

Polecane posty

Witam, kolega mnie prosił, aby poszukać mu jakiegoś lapka do 2000 zł, ogólnie będzie używny do internetu i zależało mu, aby GTA 5 jakoś na srednich fpsach działało, on głownie pracuje w terenie i mało co się zna na komputerach, ale powiedziałem mu też, zeby nie kupował byle czego z marketów itp. więc pomyślałem, aby tutaj zapytać o pomoc.

Cena 2000 zł ( może jakies 2300 jeżeli będzie dużo bardziej opłacalny )

Matryca min. 15'6

stan : nowy ( raczej używka odpada )

Pomożecie ? Pozdrawiam

przepraszam za spam, ale wyskoczył mi error, że temat nie został założony, proszę o usunięcie 2 innych tematow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj, sorki, że po czasie odgrzebuje temat.

Laptop do codziennego użytku jak najbardziej, natomiast z gamingowych wyposażonych w dedykowaną kartę graficzną w kwocie do 2-2,3k pozostają raczej używki z Olx. Kupuje się tylko za pobraniem, lub z przesyłką Olx, aby ktoś nie wziął kasy i się nie zawinął razem z ogłoszeniem.

Nowy laptop z dedykowaną grafiką do gier, to koszt około 3k bez systemu. Czasami za tyle mozna trafić lapka z rtx-em w promce. Większość modeli do 3k bedzie miała co najwyżej gtx-a 1650. Laptop konsumencki z grafiką Nvidia mx350/450 kosztuje podobnie jak gamingowy i na takim laptopie też można pograć w gta, tylko dobrze jest obniżyć rozdzielczość na HD razem z detalami. Na laptopie bez dedykowanej katy graficznej można próbować uruchonmić grę po zejściu z detalami na najniższe i najlepiej z rozdzielczością do 800x600.

HP 15s Ryzen 3-5300/8GB/256/Win10 IPS to podstawowy HP z 15,6" ips matowym ekranem bez podświetlenia klawiatury, który wystarczy do podstawowych zastosowań.

Huawei MateBook D 15 i3-10110U/8GB/256/Win10 srebrny  to podobne rozsądne minimum do codziennych potrzeb, tylko ma trochę sztywniejszą obudowę.

Są to laptopy multimedialne z systemem Windows wliczonym w cenę, które równie dobrze sprawdzają się zarówno przy pracy w mniej wymagających programach, jak i podczas codziennych zastosowań, natomiast nie są to modele do gier typu GTA. 

 

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...