Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

brunetka426

Rozwiązany: Ceville Akt II

Recommended Posts

Witam mam problem jestem w akcie drugim.Wogle ta Elfica do mnie nic nie mówi o kluczu żadnym itp jestem w kropce nic nie moge zrobić odrazu mówię gram bez poradnika.Przekopałam u Diabła nagrobki znalazłam kompas.Wróżki też nie mogę uwolnić próbowałam już wszystko wciskam wszędzie spację żeby zobaczyć czy coś mogę zrobić i nic czarna dziura.U sekretarki już nie wspomnę że mnie ona zbywa z oferta pracy.A jak idę do tego co pilnuje tego mostu co warzą złoto z tą oferta to mówi że nie weźmie tej pracy bo nie jest napisane co to za praca. Błagam pomóżcie gra mnie wciągnęła :confused: ale teraz to ręce załamuję.

Dziękuje wygrałam ten konkurs i wogole wszystko zrobiłam większość osób już się zebrało do glosowania i zebrałam wszystkie przedmioty z tego miejsca gdzie jest pirat i jeśli bym mogła wiedzieć to bym poprosiła o jeszcze jedną podpowiedz.:)Lampa dżina mówi żeby ją wyczyścić i wogóle dla demona już dałam tą umowę z pieczątką i uwolniłam elficę i dalej ani rusz nic nie mogę zrobić heh :P:laugh:

Dziękuje! z kąd ty to bierzesz wszystko?Ja szukałam poradnika ale trzeba 10 zł płacić za SMS i trochę mi szkoda tyle marnować.

Jeszcze bym tylko chciała wiedzieć jak zabrać sos do tabasco dla pirata i obiecuje że więcej już nie będę cię męczyła.

Masz winogrona, pustą szklankę i zieloną farbę? Jeśli tak to pustą szklankę połącz z zieloną farbą a winogrona usmaż i dodaj je do trunku. Daj trunek kapitanowi i zabierz sos tabasco.

PS: poradnik jest na coverze CDA.

hehe ja grę ściągnęłam z internetu :P.A w Googlach szukałam poradnika i nie ma nigdzie a jak są to płatne ehh;/.Dziękuję za podpowiedź

hehe ja grę ściągnęłam z internetu :P.A w Googlach szukałam poradnika i nie ma nigdzie a jak są to płatne ehh;/.Dziękuję za podpowiedź

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...