Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m0del

Rozwiązany: Call of Duty 2, płynność

Polecane posty

A więc , mam pewien dziwny problem z grą Call of Duty 2 . Instalacja przebiega ok , wszystko w porządku . Do czasu uruchomienia , w menu trzyma stabilne 90 fps , ale już w samej grze jest tragicznie 25 fps to max średnio leci 15 , skacze niemiłosiernie . Co ciekawsze niezależnie od ustawień grafiki ... na 640x400 i wszystko na off działa identycznie jak na 1280x1240 ze wszystkim na max . Niezależnie czy single czy multi , choć trzeba przyznać w multi na najniższych łapie 5-6 fps więcej , ale co mi z tego ? Dodam na przykład , że CoD 4 na średnich ustawieniach z aa x 2 trzyma stabilne 40 fps , rzadko spada do 35 ... Uprzedzam wasze propozycje format i reinstall systemu nie pomaga ... I teraz pytanie do Was zna ktoś rozwiązanie tego problemu ?? Z taką "płynnością" raczej trudno coś osiągnąć ... na koniec konfiguracja sprzętu , myślę , że akurat CoD'a 2 powinien uciągnąć na max'a ...

System : XP Professional Service Pack 3

Płyta główna : Gigabyte S- Series GA-945PL-S3P

Procesor : Intel Core 2 Duo E4500

Ram : 2GB 2x800 GoodRam

Karta Graficzna : GeForce 8600 GT 256 Galaxy

Dysk twardy : 320 GB WD ( jak pisałem format kilka dni temu + reinstall systemu)

Myślę , że temat opisałem wystarczająco dokładnie , jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę bardzo ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skisek

Te programy obniżają raczej wydajność w multi , zwalniają prędkość netu , transfer ... A to nie są lagi spowodowane wolnym netem , to pierwsza gra z którą mam takie problemy . Oczywiście już wcześniej próbowałem wszystko wyłączać , antywirus , gg itp. ale bez skutku ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ta gra ma jakieś problemy z 8600GT. Porzuć wszelkie nadzieje, nic nie zrobisz. Ta gra jest za stara na tę kartę graficzną. Lepiej byłoby, gdybyś miał 7900GS, on by sobie lepiej poradził. Stare gry = 7900GS. Nowe gry = 8600GT. Stare i nowe gry = 8800GT. Wiem, że to dziwne, ale jak nie wierzysz to looknij sobie w TEŚCIK. Pokazuje on jasno, że jest coś na rzeczy w całej serii 86xx, ponieważ nawet 7600GT jest szybszy w CoD2 od 8600GTS, a co dopiero od 8600GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...