Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Gość Drendron

Jak się okazało ja poki co nie bede mogl grac. Mozecie mnie wykreslic z listy, bo nim bede mogl, to wy bedziecie na Mefiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

W sumie bardzo fajnie nam się gra i jak dobrze pójdzie to zagramy wieczorem, mam nadzieję, że już w czwórkę w następującym składzie:

QQQ-Barb

Macioch-Czarusia

Doro-Nekro

i ja -druid

także ciężko już będzie się wam dołączyć i tak musimy chyba naszego nekrosa podpakować, a jak dzis zaczniemy wczesniej to moze do katakumb dojdziemy tylko bądźcie kolo 18 na GG to się zmówimy i zagramy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FirE
SHIT! Czemu mnie nikt nie powiadomił ze gramy? I czemu mi powiadomienia nie przychodziły. Do którego lvl doszliscie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Powinieneś czytać uważniej posty, bo my z QQQ pisaliśmy i nie raz pytaliśmy kto w końcu gra i w końcu ustalaliśmy składy i graliśmy na razie 2 sesje, nic się nie odzywałeś ostatnio. Druid i Barb są na 13, czarka na 10, a nekros chyba 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Chciałbym z wami trochę pograć w diablo? Powiedzcie tylko jak i kiedy ,a postaram się zgłosic jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S@dohi... gramy już dwa dni :D

Jak ?? Diablo 2 + LoD + Patch 1.10 :)

Jak chcesz dołączyć do nas to nie ma problemu, jeszcze są wolne miejsca i możesz dołączyć w każdej chwili :)

Darth Wojtex... a co z tobą :?: Wyskrobiesz wolne 1,8 GB na HDD :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FirE
Cóż....Jak bedziecie w okolicy 30 lvl to moge sie dołaczyc. Mam czarke 30 lvl w piatym akcie na normalu. Jak bedzie stosowny moment to prosze o powiadomienie na gg...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

No cóż po dzisiejszej grze ja i QQQ uzyskaliśmy 16-17 poziomy, a nekro chyba 14, także jest jakiś postęp, jutro przymierzamy się do wkroczenia w drugi akt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

a co do ciebie S@dohi to powinieneś się decydować, bo z każdym dniem kroczymy coraz dalej i będziesz miał coraz większe straty do odrobienia, jeśli chodzi o postacie, to masz jakiś tam wybór, prefeujemy Paladyna, ale może być tez Ama lub Asska. Do wyboru do koloru :D Najlepiej odezwij się jutro do QQQ albo ewentualnie do mnie popołudniu albo pod wieczór na GG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Spoksik mam diablo 2 + Diablo LoD + Patch 1.10. Tylko jedno pytanko gracie na zamkniętych serwerach czy otwartych? Bo na zamkniętych mam barba 28 lvl a na otwartych zabójczyni. A ten QQQ to nazwa serwera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Spoksik mam diablo 2 + Diablo LoD + Patch 1.10. Tylko jedno pytanko gracie na zamkniętych serwerach czy otwartych? Bo na zamkniętych mam barba 28 lvl a na otwartych zabójczyni. A ten QQQ to nazwa serwera?

Ale palnełem gafe!! Sorry QQQ ale dopiero teraz przegladałem całe forum

i ciebie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Sorry ale jestem troche ciemny w tych sprawach , ale co to jest IP?

Zamknięty serwer,? Jesli tak to jak się nazywa. Może i robie z siebie głupka , ale przynajmniej będę wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy postaciami z single od początku. Dajesz "Inne dla wielu graczy" / "Gra TPC/IP" / "Dołącz do gry" / "Wpisujesz IP servera" / GRASZ.

Ale ciężko poziomy nabić, mam 15 i pół poziomu. Gram jak wiadomo necro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Aha jeszcze jedna sprawa dla tych co grają dzisiaj, nie wiem czy QQQ wam przekazał, ale dziś zaczynamy koło 19 także bądźcie gotowi, a co do ciebie S@dohi to numer do wpisania IP dostaniesz parę minut przed sesją więc włącz GG i daj nam swój numer.

P.S.

Mamy nadzieję, że będziesz na dzisiejszej grze, Bambus :?: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macioch

Będę będę ale nie wiem o której gramy a muszę wiedzieć bo mój tata też lubi pograć :) I jeszcze musimy zaciukać ponownie Andariel bo nie mam jeszcze 2 aktu. Podajcie na gg godzine (chyba niewidoczny będę).

EDIT : Tobie dobrze Doro bo grałeś 2 razy, Ja tylko raz więc mam 12 poziom dopiero czarodziejką. I do tego kowal i Andariel. Ale jak pomożecie to 15 minut będzie trawło i 2 akt. O poziomy się nie martwcie - na druidem na 8 zabiłem Radamenta, hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thomas_89

OK... Będę grał od nowa postacią :) Może być amazonka 8) Poinformujecie mnie pod jakie IP sie połączyć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Brawa dla ciebie Thomas, rzadko spotykam osoby, które decydują się na grę Amką. Ja sam się zniechęciłem po Siedlisku Zła :D Mam nadzieję, że w końcu ktoś dołączy do naszego teamu, chociaż nie ukrywam, że najmilej widziałbym wsparcie Paladyna. Ale bierz kogo chcesz, byleś się zdecydował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Aha i jeszcze jedno, jak się podłączasz nową postacią to powinieneś zaliczyć sobie questy w singlu najpierw, bo my już skończyliśmy I akt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

To bardzo dobrze, że zaliczyłeś questy.

BTW. A, że jesteś Palem to jeszcze lepiej, który lvl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Ołki dołki. Moje gg jest skopane i mam tlena , ale na szczęście on obsługuje gg więc sie kontaktować ze mna jak najszybciej bo grać mi się chce!!!! :D:D:D . Acha będę robił skreeny co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...