Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Gość Lucas th Gamer

jeśli o mnie chodzi to mnie pasują popołudnia i wieczory w godzinach 17.30 gdzieś do 21.00 bo trzeba trochę czasu poświęcić na naukę; w piątki mogę grać nawet od 14.00 a weekendy zazwyczaj popołudniami jeśli mi coś nie wypada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doro... będziemy grać spokojnie żeby był czas na zbieranie doświadczenia, szukanie przedmiotów etc... :D

Tak chyba będzie lepiej, bo jak będziemy gnać do przodu to w parę godzin dojdziemy do końca :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Jeśli by się miejsce dla mnie znalazło to całkowicie popieram QQQ. Myślę, że powinniśmy iść powoli, żeby pograć dłużej i uzbierać fajne itemki oraz dużo xp, żeby potem nie mieć z nikim problemów. Nie na tym gra polega, żeby gnać przed siebie tylko i dojść do Baala jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas... miejsce dla każdego się znajdzie :) jak będzie za dużo ludzi to przecież można sklecić dwie ekipy do grania :)

np. ci co chcą gnać do przodu będą grać ze sobą (pierwsza ekipa) a ci co chcą grać powoli - druga ekipa :) coś w tym stylu :D

BTW: moje GyGy: 8689976

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Co z wami chłopaki, gramy w końcu? Bo nie widzę, żeby ktoś napisał kiedy zaczynamy i jakimi grupami, bo moim zdaniem powinniśmy najpierw jakiś dzień przed zrobić sobie próbę, czy to rzeczywiście wypali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :D piszcie kto gra na 100% i kiedy chcecie zacząć :?:

Ja - gram na 100% i mogę nawet od dzisiaj - Barbarzyńca

Lucas - gra na 100% i może nawet od dzisiaj - Necro, Assasinka lub Druid

Z założeniem serwa nie ma problemu... ja mam w miarę szybkie łącze i mogę zakładać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thomas_89

Ja też bym sobie pograł w Diabełka przez neta, ale tylko przez IP :) Jeśli chodzi o moje postacie to moje dwie najlepsze: nekros (60 lvl) i barbarzyńca (80 lvl - moja najlepsza postać, kończę piekło) Oczywiście gram na patchu 1.10 z dodatkiem 8)

PS A kto postawi serwa? Ja mam publiczne IP jakby co :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas... gramy od początku nowymi postaciami :D zapomnij o swoich killer'ach :P

Drendron... Paladyn się bardzo sprzyda w drużynie, jego aury są bardzo pomocne :D

Dzisiaj już graliśmy, doszliśmy do Cmentarza :D następna sesja pewnie jutro... jak chcecie grać to spotkanie na GyGy, mój numer: 8689976

Dzisiaj grali:

Lucas - Druid

Doro - Necro

QQQ - Barb

Jak do nas dołączycie to wrócimy z wami do początku żebyście też zrobili pierwsze questy i podgonili nas z doświadczeniem. :)

EDIT 1.04.04r:

Dzisiaj też graliśmy... jesteśmy przy Hrabinie :D

Doszła jedna osoba do nas - Czarodziejka :D

Ktoś jeszcze chce się przyłączyć :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogłem wczoraj grać. Rodzice kazali mi wyłączyć kompa bo zadużo gram. Dzisiaj pogram ze 2 godziny rano i wieczorem w Diablo ile mi się zechce (żeby).

Pozdrawiam, Doronecro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macioch

Nie martw się ja mam dobiero 10 poziom a reszta 13. Jutro na 99% gramy. Poczekamy żebyś sobie nabił poziomy. Zadania musisz zrobic w singlu, bo w multi nie możemy 2 raz. Ja muszę wrócić do Siedlskia Zła i zabić Krwawą Orlicę.

Ps. Dzięki Lukasowi na 4 poziomie miałem Futro Arktyki :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...