Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mno55555

Battlefield Heroes - jak włączyć

Recommended Posts

Guest Frashoot

4kb/s?! I ty chcesz w coś grać przez neta? No weź chłopie nie rozśmieszaj. Minimum to chyba powinno być do takich gier, gdzieś 512kb/s.

Link to comment
Share on other sites

masz racje ale neostrady nie podepną ,radiowy nie działa jedynie ten iplus

(nie taki zły w bf heroes sie ścina :rozpacz: ale np lekkie gierki śmigają mowa o metinie chociaż grałem w to jedyne 3 dni oraz last chaos(jedynie cd-action włącza się 2-3 minuty )

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z kolegą, choć nie do końca: wystarczy nawet 256 o ile będzie to stała prędkość i pingi nie będą skakać. Na radiówkach odradzam granie, chyba że jesteście przygotowani na lagi i zwiechy.

Przy tym transferze grać się nie da. Iplus itp. to nie są sieci, które dają jakość neta do grania. Chyba, że w warcaby...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam internet teoretycznie 7,2Mb/s ale bezprzewodowy, a jak wiadomo to bardzo wiele zmienia. Ogólnie kiedy pobierałem Air Rivals czy Last Chaos prędkość to jakieś 60-110kb/s a tyle do gry w MMO wystarczy, wiem bo sprawdziłem. Teraz się cieszę RoM na wielu fps na najwyższych detalach w rozdzielczości 1920x1080. A gdzie mieszkasz? Na wsi? Za miastem? Bo nawet iPlus powinien chodzić nieco szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem podobny problem z netem co autor tematu bo też nie mogłem podłączyć neta kablowego a nie mogłem znaleźć porządnej radiówki. Netia ma technologię bezprzewodową wimax tyle że bardzo drogie to jest:/ ale jest 90% szansy że cię obejmuje... Może warto spróbować?

Ps. Sorry za offtop ale chciałem doradzić;]

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...