Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

"Warczenie" komputera

Polecane posty

Mam pewien problem. Podczas włączania komputer strasznie mi "warczy" po czym gdy jest już włączony to warczenie ucicha.

Moja konfiguracja:

Dwurdzeniowy- Intel Pentium Dual Core E2160 1,80 GHz

ATI Radeo X1550 Series 256 MB

1 GB RAM

Myślałem może że to wina:

1. Temperatury procesora: Wacha się u mnie na obu rdzeniach od 60 stopni do 70 stopni.

2. Obrotów wentylatora na procesorze: Wachają się od 1500- 1550 RPM

3. Zasilacza?

Uprzejmie proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Podczas włączania komputer strasznie mi "warczy" po czym gdy jest już włączony to warczenie ucicha.

Użyj uszu do zidentyfikowania źródła dźwięku - odkręcenie jednej ścianki obudowy pomaga w "osłuchiwaniu". Ewentualnie można na moment zatrzymać jeden czy drugi wiatrak palcem ->> tylko sobie nic nie utnij! trzeba ostrożnie, bo przy wysokich obrotach nawet papier tnie jak żyletka a co dopiero sztywny plastik. Można użyć gumki - takiej do wycierania nie do gaci - ale ostrożnie i z wyczuciem! ołówka lepiej nie, bo co zdolniejsi "przy okazji" łamią łopatki wiatraka.

Potem możemy porozmawiać na temat "co z tym zrobić".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w swoim starym piecyku miałem. Naprawiałem ten problem trochę drastycznie, bo "rzucałem" jednostką na boki, pomagało. Jak się okazało, wiatrak z tyłu obudowy był luźno przykręcony, kilka machnięć śrubokrętem i podziałało na stałe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...