Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qrowsky

Daft Punk

Polecane posty

Trwa jakas tam zazarta bitwa o to, by pojawili sie na przyszlorocznym Open'erze. Jesli juz bedzie jakikolwiek ich koncert w Polsce, to bedzie to wlasnie Open'er 2012m choc szczerze watpie. Nie wiem nawet, czy oni w ogole koncertuja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, zdecydowanie. Szczerze, to byłam w lekkim szoku, kiedy dowiedziałam się, że szykują nowy album. Nie śledziłam zbytnio newsów dotyczących DP, dopiero jak trafiłam na ich stronę i zobaczyłam cover nowej płyty, dotarło do mnie, co się dzieje. Sądziłam, że po TRONie już nic ciekawego się nie pojawi, a tu taka niespodzianka. Oj, nie mogę się doczekać.

Byle do maja!

Swoją drogą, mam cichą nadzieję, że Daft Punk zawitają kiedyś do Polski...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=pefow5Kp_W4 - jak by ktos nie widzial jeszcze.

@Kathai- w sumie to mysle, ze zawitaja na ktorys z wiekszych festiwali, przeciez to, ze nie koncertowali W OGOLE bylo spowodowane tym, ze pracowali w sekrecie nad RAM, bodaj od 2008 roku- co by sie zgadzalo, bo ostatni koncert byl rok wczesniej. A do Polski juz kiedys zawitali, w 2006 roku, wiec to nie jest tak, ze nasz kraj oleja. Plyta wyjdzie, rusza w trase i pewnie sie ich koncertu doczekamy. =] Swoja droga, singiel "Get Lucky" wychodzi w ten piatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta jest świetna. Mimo, bądź co bądź, sporych oczekiwań nie zawiodłem się wcale. Na prawdę nie potrafię znaleźć na niej słabego kawałka, wszystkie są genialne zaczynając od Give Life Back to Music, przez Instant Crush, Get Lucky, Fragments of Time, a na Doin' It Right kończąc. Z pełnym przekonaniem stwierdzam, iż jest to obok Discovery moja ulubiona płyta duetu z Francji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby już napisałem na blogu co o płycie myślę, ale chyba pozwolicie mi wypowiedzieć się też tutaj :D

Jest po prostu świetna i z każdym odsłuchaniem podoba mi się coraz bardziej! Trudno mi wskazać jakiś słabszy element. Wszystko trzyma niesamowicie wysoki poziom, ale to już chyba standard w przypadku muzyki Daft Punk.

Ulubione kawałki? "Touch" za wokal, "Within" za melodię i tempo, "Get Luchy" za to "coś" i "Instant Crush" bo po prostu tak! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym powtarzać to, co moi poprzednicy, ale to nie jest istotne. Chciałbym tylko wtrącić, że ta płyta (a dokładniej "Get Laki", flagowy utwór) przysporzyła DP wielu gimbofanów, co można zauważyć na np. kwejku czy demotywatorach. Moda ta już jednak się, na całe szczęście, kończy ;]

PS. próbowaliście kiedyś odtworzyć sobie zapis Alive 2007? Jak macie godzinkę wolną to to jest chyba najlepszy sposób na jej spędzenie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko wtrącić, że ta płyta (a dokładniej "Get Laki", flagowy utwór) przysporzyła DP wielu gimbofanów, co można zauważyć na np. kwejku czy demotywatorach. Moda ta już jednak się, na całe szczęście, kończy ;]

Można jakieś linki? Jakoś nie zauważyłem tego, hm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko wtrącić, że ta płyta (a dokładniej "Get Laki", flagowy utwór) przysporzyła DP wielu gimbofanów, co można zauważyć na np. kwejku czy demotywatorach. Moda ta już jednak się, na całe szczęście, kończy ;]

Przepraszam, ale co w tym złego? Co to oznacza? To źle, że na stronach ze śmiesznymi obrazkami jarają się płytką?

Ja sam fanem Daft Punk nigdy nie byłem, najnowszą płytę odpaliłem w Spotify na próbę i mi się spodobało. Giorgio mnie kupił totalnie. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich nowy kawałek "Get Lucky" dostał się do komercyjnych polskich stacji, po których czasem skaczę i powiem że... to jest pierwszy kawałek od kilku lat, który mi się podoba, a dostał się do komercyjnych mediów. Normalnie na głośnikach słychać generalnie tylko motyw gitarowy, delikatny aczkolwiek cieszący. Po założeniu słuchawek... jest inna bajka. Słychać wyraźnie charakterystyczne niskie tony basowe, które dodają naprawdę miły dźwięk dla ucha.

Ogólnie o zespole. To nie słucham, ale ten kawałek mi się strasznie podoba, a kilka innych i tak słyszałem i dopiero później wiedziałem, że to tego duetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juhu, odkopię temat trochę. Tak czy siak, Get Lucky brzmi zupełnie inaczej, w porównaniu do ich poprzednich utworów. Chyba tylko ta elektroniczna część, z ich zmodyfikowanymi głosami jeszcze pasuje do nich. Niektórzy w sumie mówią, że cały album to jest jakieś wprowadzenie do poprzednich lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...