Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RamzesXIII

Kupno mp4 do 500zł

Polecane posty

Postanowiłem w końcu kupić sobie przenośne urządzenie multimedialne, które nie jest konsolą. Oto czego oczekuję po nim:

1) obsługa plików flac, ogg, avi, rmvb i dużych plików graficznych (no i oczywiście mp3/mp4)

2) "normalny" interfejs, żadnych wynalazków typu slidery, ekrany dotykowe czy G-sensory

3) pamięć - najlepiej żeby 8gb, ale jeżeli ma być jej mniej na korzyść powyższych elementów - no problem

4) bardzo ważne - żeby to był produkt markowy, żadnego chińskiego badziewia no name które się rozleci po 3 miesiącach

5) duży i wyraźny ekran

6) obsługa kart SD

7) nie jest podróbką iPoda :P

Jestem w stanie wydać na takie cacko 500zł, ale jeżeli nic sensownego się za tę cenę nie znajdzie, to dołożę.

Podczas moich porównań/przeglądów/wywiadów ze sprzedawcami wyróżniłem następujące urządzenia:

Pentagram Eon Slide-r Twin Core

Pentagram Eon Cineo

Vedia C6

Ainol V6000HDA (w sumie "chińska mp4" ale zbiera pozytywne recenzje

Prosiłbym posiadaczy mp4 (najlepiej modeli wyżej wymienionych) o poradzenie mi co kupić, ew. na co mam zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia.

Zły dział - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie polecam Pentagrama Eon Slide-r Twin Core. Mam go i nie jest to żadna rewelacja.

Wady:

-w filmach dźwiek i obraz się "rozjeżdżają",

-slide panel mało precyzyjny i bardzo krótko się podświetla,

-bateria krótko trzyma,

-beznadziejne sortowanie plików,

-beznadziejny tryb losowego odtwarzania,

-dźwięk też nie jest rewelacyjny (chociaż na dobrych słuchawkach jest OK).

Do plusów mogę zaliczyć jedynie ekran AMOLED.

Moim faworytem jest Vedia C6 ewentualnie Pentagram Cineo choć straciłem zaufanie do tej firmy. Do tych wszystkich chińskich wymysłów też jakoś mnie nie ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...