Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ch33rry

Crossfire czy zamiana?

Polecane posty

Witam ponownie, zgodnie z zapowiedziami wymieniłem procesor na nowego Phenoma jednak nie na 945 a na 955 chyba chciwość zwyciężyła;), a po za tym obawiałem się trochę overclockingu więc postanowiłem dołożyć parę złotych i sprawić sobie coś lepszego. Po za procesorem czas nadszedł również na wymianę grafiki co raczej mi odradzaliście. Niestety ślepy los sprawił, że Radeon którego do niedawna byłem właścicielem należał do chyba najgorzej schładzanej wersji "4870" (Rekordowe temperatury na sekcjach zasilania: ponad 100 stopni!) Moje początkowe zapędy na zakup 4890 legły w gruzach wraz z komentarzem Gi3r3k'a co do mojego "pseudo zasilacza" więc wymieniłem pierwowzór na ten sam model lecz schładzany systemem Vapor-x. Muszę przyznać, iż jestem zadowolony z tego zakupu - wreszcie od ponad roku mogę sobie spokojnie pograć bez stresu o nagły restart lub zawiechę systemu we wszystkie gry które mogły wcześniej stawiać opór. Jedyny problem który pozostał to to nieszczęsne GTA 4 w którym co prawda liczba klatek wzrosła lecz gra nie może utrzymać jednakowej płynności skacząc czasami nieprzyjemnie, no cóż nie można mieć wszystkiego, być może konwersja gry też daję w kość. W sumie to tyle przy okazji tego, że już tu jestem chciałem podziękować za KAŻDĄ radę i szybkie odpowiedzi oraz pozdrowić środowisko graczy pomagających mi jak i również innym na tym forum. Pozdro :sweat::thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...