Skocz do zawartości
predatorekk

Komputer znowu … przepraszam potrzebuje pomocy

Polecane posty

Skoro wydajesz tyle pieniędzy, to nie wysłaliby Ci wentylatorów później za "friko"? Resztę sprzętu mógłbyś dostać wcześniej.

Z customem za dużo zabawy, a ponadto trzeba lekko liczyć >€700 dopłaty. Chyba nawet nie ma płyty głównej Z690 DDR4 (choć nie robiłem rozeznania) z zamontowanym fabrycznie blokiem wodnym, co dodatkowo podnosi cenę.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to zrobili wysłali już wszystko oprócz 

Arctic Kühler Liquid Freezer II Intel LGA 1700 Upgrade Kit

Noiseblocker NB-eLoop B14-3 140x 140x 29mm 1400 U/min 28.5 dB(A) schwarz/weiß

 

także jestem w d... i tak :D

 

custom może za 3-4 lata :)

Edytowano przez predatorekk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafi Ci się AiO z już dołączonym zestawem montażowym LGA 1700. Zamawiając bezpośrednio od producenta, dostaje się go już z każdym AiO: https://www.arctic.de/en/products/cooling/cpu-cooler/cpu-water-cooler/. Tak też powinno być niebawem już w sklepach. Zależy ile sztuk mają ze starszych dostaw,

Zestaw montażowy pod LGA 1700 można też dostać za darmo od producenta (link), ale sądziłem że szybciej dostaniesz ze sklepu. Niestety też trzeba czekać 4-7 dni.

W innych sklepach jest dostępny z szybszą wysyłką: caseking, equippr. :thumbsup:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej powinno brzmieć: czemu bq! daje tak przeciętne (lub nawet słabe) wentylatory do obudowy za takie pieniądze? ;)

Te Noiseblockery to jakieś 2 półki wyżej. A skoro składasz już zestaw za niemałe pieniądze, to pomyślałem, że tym razem możesz wrzucić lepsze wentylatory. W przyszłości możesz wykorzystać je w innym zestawie. Wentylator to nie karta graficzna, więc może posłużyć wiele lat.

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...