Jump to content

Recommended Posts

A ja zagrałbym w Pure zanim nastąpi koniec świata- przed tak emocjonującym wydarzeniem :D przyda się odrobina adrenaliny co nie xdd :PP

A ja bym zagrał w grę, dzięki której przepadałem na godziny i dni w Unreal Tournament 2004. A oprócz tego w Thiefa II i Thiefa III, z sentymentu. :happy:

Starałbym się ukończyć BG 2 z dodatkiem w 24 godziny, albo chociaż sam dodatek ( gdzieś zarchiwizowane na płycie leżą savy z mojego pierwszego przechodzenia BG, mag na 33 poziomie, więc bym sobie pograł). Zdecydowanie to jest gra po której świat może się śmiało skończyć ( choć zagrałbym w Dragons Age i Risen i Arcanie...)

Edited by rumbur

Hmmm... W co bym zagrał? Chyba w WoW'a :) Jeszcze w niego nie grałem i nie zamierzam ale jeśli miałby istnieć jeszcze 24h to zagrałbym bo nawet nie zdążył bym się uzależnić :D

Ostatnie 24h? Buahahahah to doskonała pora na to, żeby zacząć zassysać GTA IV z torrentów xD A tak poza tym to hmmm... Kolonia Górnicza? Z pewnością.

Ciekawe pytanie. Gdyby miał wybierać, to wybrałbym dwie gry. Albo Gothica (obojętnie którą część) lub GTA (SA albo IV). Ale raczej sięgnął bym po tą pierwszą grę, czyli Gothica.

Ja zapewne spróbowałbym Postala, żeby zobaczyć o co zawsze było tyle krzyku, na pewno parę godzinek w Tetrisa i pewnie spróbowałbyn w końcu zakończyć Thiefa DS :D

Maxord to ja bym pojechał razem z Tobą sterroryzować ludzi z Blizzarda by dali pograć w Diablo 3 :devil: a gdyby mieli fortyfikacje nie do zdobycia bronione przez Mroczna Trójcę i nasz plan wziąłby w łeb to wróciłbym do domu pograć w tytuł który dla rdzennych PC-towców może być nie znany (lub mało znany) a jeśli nawet znany to nie doceniany przez nich ale jeśli ktoś miał kiedyś PSXa to wie o czym mówię a mówię o prawdziwym klasyku japońskiego Rpg - FINAL FANTASY 7 :smile:

Grałbym w Advent Rising. Bohater był

jednym z niewielu ocalałych po zagładzie Ziemian.

Może bym się dzięki temu uratował?

Ja bym odpalił Age of Conan i poszedł w pojedynkę na Smoka rajdowego ;], lub zagrał w Team Fortress 2 i rzucił się na Heyviego Spy'iem bez przebrania ;p.

Troche nudne zaczyna sie robić to pisanie w kółko o graniu przez te całe 24 h i dlatego wpadłem na ciekawy (lecz nie wiem czy sie przyjmie) pomysł. :D W każdym razie dalej można mówić, w co by sie grało w te 24 h, ale... Macie do wyboru jedną gre, która mogłaby zostać i nie znikła by jak pozostałe :biggrin: Można wybrać tylko jedną gre! Wybór jest trudny... wiem. Dlatego ja sie wstrzymam z powiedzeniem jaką gre bym 'oszczędził' :ermm: Pomysł ciekawy? Mam nadzieje, że sie przyjmie i wybierzecie 'tą jedyną' :happy:

Ja poleciałbym do sklepu po X360 i wziąłbym oczywiście GTA IV. Grałbym przez całą dobę, a później położyłbym się spać i oczekiwał spokojnego końca.