Skocz do zawartości
razil

Kiedy powrócą pełne gry dodane do CDA???

Polecane posty

Nigdy, bo to co napisali na beesfund to była marchewka na kiju żeby dostać kasę i potem ją wydać na stronę która wygląda beznadziejnie oraz na kanał YT który mało to ogląda z tematami dawno przerobionymi. Jasne, tłumaczyli się że "wydawcy już nie dają" oraz "nie tylko nas się tyczy", ale mogli zastąpić pełniaki czymś innym, a tak to tylko potracili czytelników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta jeszcze istnieje czy już upadli? 😜 Za swoje chamskie zachowanie względem czytelników nie jest mi żal ich. Redaktorzy pouciekali jak szczury z tonącego statku 😂  A ta "marchewka na kiju" bardzo dobrze pokazuje jacy ludzie tworzyli i tworzą tę makulaturę.  

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wśród Czytelników przez lata dokonał się wyraźny podział na tych, którzy twierdzą, że pełniaki to konieczność, i na tych, którym są one obojętne. Dlatego chcemy dać Wam wybór i wprowadzić nowy system prenumeraty, który będzie pozwalał na dostęp do pełnych wersji gier." I gdzie to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co to komu? A komu to potrzebne? Pełniaki w czasopismach były dla mnie czymś jak miałem naście lat i nie miałem kasy żeby sobie pozwolić na zakup gierek. Potem jak już się dorobiłem i zacząłem sam nabywać to w co chce grać, to płytka z CDA lądowała u mnie na półce nie włożona nawet do napędu, bo wolałem odpalić to co sam sobie kupiłem (Karty z kodami tak samo. Nawet nie odrywałem ich z czasopisma). Następnym etapem było dodawanie do CDA gier, które już dawno ograłem z racji tego co powyżej. Podsumowując - gierki dodawane do czasopism były spoko, ale czasy się zmieniły, a odbiorcy dorośli. Wydawanie kasy na licencje byłoby wyrzucaniem jej w błoto. Lepiej dołożyć do lepszej jakości samych artykułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...