Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

F4LL0UT

Rozwiązany: Fallout 3 PL, windows LIVE

Polecane posty

Cześć. Kupiłem Fallout 3 w wydaniu Cenegi. Od początku miałem kłopory, że po naciskaniu guzika "LIVE" w głównym menu nic się nie dzieje. I też naciskanie "Home" które naprzykład w Dawn of War 2 otwiera dialog LIVE, nie pomagało. W końcu zainstalowałem sobie wersję z dysku niemieckiego kumpla i tam faktycznie guzik LIVE działa - tyle, że w moim polskim pudełku nie znalazłem żadnego klucza do LIVE. To rozumiem, że to, że na polskim pudełku nie pada słowo o LIVE ma mi dać znać, że ja kupując polską wersję nie będę w stanie korzystać z LIVE w kontekście Fallouta 3?

Czyli polska wersja nie wspiera LIVE achievements? I dodatków wydawanych w formie DLC też nie odpalę w polskiem Falloucie 3?

Mam nadzieję, że się mylę... inaczej to i Microsoft i Cenega oberwą.

A jeżeli jest choćby sposób na to by korzystać z DLC w polksiej wersji, to był bym bardzo wdzięczny jeżeli mi któs powie jak to dokładnie działą. Bo nie chcę zmarnować 40? na cztery dodatki tylko by stwierdzić, że i tak nie będą działać (edit: wiem, mógłbym też kupić tylko jeden dodatek za 10? by stwierdzić, czy działają czy nie - aż taki głupi to nie jestem ^^ - ale 10? to mi też zbyt dużo na głupi test).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem Fallout 3 w wydaniu Cenegi. Od początku miałem kłopory, że po naciskaniu guzika "LIVE" w głównym menu nic się nie dzieje. I też naciskanie "Home" które naprzykład w Dawn of War 2 otwiera dialog LIVE, nie pomagało. W końcu zainstalowałem sobie wersję z dysku niemieckiego kumpla i tam faktycznie guzik LIVE działa - tyle, że w moim polskim pudełku nie znalazłem żadnego klucza do LIVE. To rozumiem, że to, że na polskim pudełku nie pada słowo o LIVE ma mi dać znać, że ja kupując polską wersję nie będę w stanie korzystać z LIVE w kontekście Fallouta 3?

Czyli polska wersja nie wspiera LIVE achievements? I dodatków wydawanych w formie DLC też nie odpalę w polskiem Falloucie 3?

Mam nadzieję, że się mylę... inaczej to i Microsoft i Cenega oberwą.

A jeżeli jest choćby sposób na to by korzystać z DLC w polksiej wersji, to był bym bardzo wdzięczny jeżeli mi któs powie jak to dokładnie działą. Bo nie chcę zmarnować 40? na cztery dodatki tylko by stwierdzić, że i tak nie będą działać.

Dodatki są tylko w języku angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...