Skocz do zawartości
TesterGier

Nie działa RSS

Polecane posty

Dobra, robota. U mnie niestety czytnik pobiera listę, ale po wejściu w newsa otwiera się link do obrazka w przeglądarce. :/ 

@EDIT

Tak właśnie działa forum na androidzie. Ładowało w nieskończoność dodawane posty, więc zwątpiłem. Teraz wchodzę na PC, dodaję zaległy post i magicznie pojawiają się też starsze... Jak jest tu jeszcze jakiś zabłąkany moderator, to prosiłbym o usunięcie duplikatów, bo ja nie mogę. 

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SerwusX napisał:

Dobra, robota. U mnie niestety czytnik pobiera listę, ale po wejściu w newsa otwiera się link do obrazka w przeglądarce. :/ 

Hm, obrazek jest tam dodawany jako załącznik. Spróbuj innym kanałem, bridge udostępnia ich kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem update: http://cdaction.toadres.pl/#bridge-Cdaction

Można sobie teraz wygenerować wybrany kanał RSS:

  • /najnowsze
  • /newsy
  • /teksty
    • /publicystyka
    • /zapowiedzi
    • /juz-gralismy
    • /poradniki
  • /kultura
  • /czasopismo
  • /technologie
    • /artykuly
    • /testy
  • /na-luzie
    • /konkursy
    • /nadgodziny

Dajcie znać jeśli coś nie działa,

Edytowano przez Shinu
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na iOS coś nie działa za bardzo odświeżanie w tle, ale przerzuciłem się na inną aplikację, która odświeża kanały na swoich serwerach co dany czas więc już nie tracę żadnych niusów nawet jak jej nie odpalę kilka dni. Problem rozwiązany.

Także dzięki za postawienie kanału, teraz wszystko działa tak jak powinno. :D

Edytowano przez MrPrzemYT18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 22:25, Shinu napisał:

Dzięki wielkie. Niestety u mnie wyświetla tylko 10 newsów (zarówno czytnik feedly jak i sama strona) przez co trzeba 2x dziennie odklikiwać wszystkie newsy.

Ciekawe czy twórcy strony zamierzają zrobić to porządnie bo obiecywali 2 lata temu i cisza. Odkąd weszła ta nowa strona to ich newsy widzę tylko czasem na facebooku a tak to na stronę w ogóle nie wchodzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 07:04, Piterk95 napisał:

Dzięki wielkie. Niestety u mnie wyświetla tylko 10 newsów (zarówno czytnik feedly jak i sama strona) przez co trzeba 2x dziennie odklikiwać wszystkie newsy.

Ciekawe czy twórcy strony zamierzają zrobić to porządnie bo obiecywali 2 lata temu i cisza.

To kwestia czytnika. Np. ja używam theoldreader.com i on sobie co jakiś czas wchodzi na RSS i buforuje newsy, których nie odczytałem. Dzięki czemu żaden mi nie ucieka.

Odnośnie strony to obstawiam, że budżet się skończył :-)

A smutne jest to, że nie ma powiadomień o odpowiedziach na moje komentarze... Fajnie to jest zrobione na PurePC.

2 godziny temu, GrzybekBezCzapki napisał:

Ta nowa strona to żart i zamiast naprawiać mają wszystko w dupie. Czemu ludzie im uwierzyli na cokolwiek? 

IMHO nie masz racji w punkcie odnośnie żartu.

Żart to coś, co ma rozśmieszyć rozmówcę. A nowa strona CDA jest dobrze napisana, nieźle wygląda, nie muli i generalnie jest spoko.

Tylko brakuje kilku ficzerów i jej rozwój się zatrzymał 😐

2 godziny temu, GrzybekBezCzapki napisał:

 

 😐

2 godziny temu, GrzybekBezCzapki napisał:

 

😐

"Zabawne" może być to, że odpowiedź na post @GrzybekBezCzapki dodała mi się 3x... A edycja mojej odpowiedzi na mobile nie pozwala usunąć wszystkich duplikatów 😄

Edytowano przez Shinu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...