Skocz do zawartości
TesterGier

Nie działa RSS

Polecane posty

7 godzin temu, jantom napisał:

Również dołączam się do poprzedników. Może to technologia dla dinozaurów, ale niezwykle praktyczna.

Dla dinozaurów czy nie, to każda szanująca się strona newsowa obsługuje RSS, bo po prostu jest to wygodne do agregacji newsów z wielu stron. Ja od razu mówię, że dopóki RSS nie wróci, to moich wejść na CDAction już nie będzie, bo konkurencja RSS obsługuje i tam mogę sobie szybko newsy przejrzeć, bez przebijania się przez stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdałem sobie sprawę, że dawno nie dostałem newsa z cdaction.pl... Myślę sobie, może w końcu nowa strona i adres RSS się zmienił? Ha! Bingo, jest nowa strona, na pierwszy rzut oka całkiem fajna tylko... https://cdaction.pl/newsy nie rozgłasza RSS ?

Czekam z utęsknieniem i paczam co ciekawego na nowym CDA można znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przyłączam do tego chóru o RSS. Szukałem też tematu z feedbackiem odnośnie nowej strony ale nie znalazłem więc podepnę się tutaj. Nie uważacie, jak wejdzie się w newsy czy którąkolwiek inną kategorię to ta czcionka w tytułach jest po prostu za duża? Ogólnie te kafelki na głównej są też przeogromne. Zaznaczam, że oglądam na PC a nie na telefonie. Może na ekranie smartfona to lepiej wygląda ale na monitorze przeglądanie strony jest po prostu niewygodne. Nie wiem czy ktoś to w ogóle czyta i tu zagląda - patrząc po aktywności to forum przypomina trochę cmentarzysko :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to tutaj gdyby ktoś jeszcze szukał odpowiedzi na to pytanie:

https://cdaction.pl/newsy/qanda-magazyn-serwis-i-inn

Cytat

CZY WRÓCĄ RSS-Y?
Po Waszych pytaniach trafiły na listę rzeczy do zrobienia – ale nie ukrywam, że w tej chwili mają dość niski priorytet w porównaniu do całej masy poprawek i usprawnień, które muszą jeszcze zostać wdrożone.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW to źródło strony cdaction.pl wygląda... nietypowo. Nie zawiera pełnej struktury HTML przez co boty Google itd najpewniej będą ją gorzej pozycjonować w wynikach wyszukiwania. Ale ja specem od SEO nie jestem :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...