Skocz do zawartości

WWWeekendowy konkurs CDA #16: "Brama chaosu jest tuż, tuż... "


Hut

Polecane posty

Najpierw chciałbym wszystkich powitać :biggrin:

A to moja brama chaosu:

wersja 1:

serart15.th.jpg

wersja 2:

serart15.th.jpg

Oczywiście wersja 2 została zrobiona tylko dla jaj :P Więc tylko pierwsza bierze udział, chyba że redakcja zgodzi się na drugą.

Oby zdjęcie się spodobało, bo powiem szczerze, że cholernie długo myślałem nad tym jak zrobić to oświetlenie (ten czerwony + niebieski), ale jakoś się udało przy użyciu paru różnych latarek, żarówek i diod :smile:

Zapomniałem, że zdjęcia musi się nazywać tak samo jako nick... ale już zmieniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@serart15: Nie biorę udziału w konkursie, ale polecam ci zrobienie jeszcze jednego zdjęcia z bardzo mocnym światłem wydobywającym się z końca bramy chaosu (np. latarką, czy czymś tam). Przy odpowiedniej jasności tegoż światła, efekt jest genialny.

PS: TO TYLKO SUGESTIA. RÓB JAK CHCESZ. W końcu: wszystkie prawa ?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Brat się zgodził.....Ale nie wiem czy na poważnie.....Podobno mówił że za tą siatką są wrota chaosu :)

cobracommanderv.th.jpg

PS "nie pytajcie się jak on to zdjęcie zrobił bo to jest CLASFIELD albo jeszcze lepiej TOP SECRET"

PS2 :D To jest Bonusowe zdjęcie Na konkurs daje to poniżej

cobracommander2.th.jpg

:D Podobno tam jest naprawdę Chaos :), wszędzie zalane, i jakieś rupiecie.

Legenda :)

Schron Na Konkurs

Jednoska Wojskowa BONUS (chyba że wam się podoba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki, ale to wrzuciłem jako ciekawostkę, nadmienię że zainstalowane wyłącznie w celach zrobienia screena:) Poza tym nie wiem czy do konkursu dopuszczane są obrazki z innych gier, no i nie chciałem iść na łatwiznę. Moja "prawdziwa" brama jest "ander konstrakszyn" mam nadzieję że docenicie wysiłek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu pytanka :) Poproszę o odpowiedź na pierwsze pytanie, czyli: jak założę u siebie konto dla kolegi, to czy nie będzie miał w przyszłości z tym problemów? (głównie chodzi mi o głosowanie, bo nie wydaje mi się żeby miał jakieś problemy przy zgłaszaniu pracy, w tamtym temacie było napisane że tyczy się to oddawania głosów) Jednak poprosiłbym bardzo kogoś (najlepiej z redakcji :P) o udzielenie mi odpowiedzi. Z góry wielkie THX. A drugie pytanie tyczy się samej pracy. Skoro nie mogę nadesłać kilku prac, to czy mogę dopracować jedną i wysłać kilka fotek JEDNEJ pracy, żeby pokazać jej pełną wartość. I nazywać wtedy taką pracę xxx_1 xxx_2 (MapetPL_1 MapetPL_2) ??

Dodatkowo potwierdzenie że tibia to wrota do chaosu (pewnie większość zna, ale nie zaszkodzi umieścić, w końcu nie każdy wie że "jego kolega jest knajtem i wali z yyy.. axa a on gra druidem i wali z rószczki" xD

http://www.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw szczególnie 0:15 - 0:23

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że moja praca została przez jakiegoś ''uczynnego'' moderatora usunięta....

Schodząc w bezdenne czeluści Otchłani, postanowiłem podjąć kontrakt na piekielną matronę, zwaną Panią Bólu, opiekunkę Sigil... Kto z D&D ma do czynienia, wie, że jest to postać jak najbardziej związana z ogólno pojętym giercowaniem ;P

Czyż nie uderzające podobieństwo? Przeszedłem ''Wieloświat'' by wam ją pokazać, więc doceńcie włożony w to trud, bo Pani nie należy do stworzeń potulnych :P

Pełny rozmiar:

http://img26.imageshack.us/img26/5752/hellraisere.jpg

''Przycięte'' zdjęcie...

hellraiser.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...