Skocz do zawartości
TimeX

Steam - nakładka Steam nie pozwala wprowadzać znaków specjalnych z użyciem klawisza ALT, Windows 10

Polecane posty

Cześć wszystkim,

Problem jak w tytule. Podczas używania nakładki Steam, absolutnie nie jestem w stanie napisać jakiegokolwiek znaku specjalnego do którego potrzebny jest klawisz alt. Próbowałem wszystkich znaków polskich specjalnych oraz znaku euro . Niemniej, kombinacja ALT-TAB działa. Problem występuje też w przypadku launchera spod szyldu Rockstara. Origin nie ma tego problemu (sprawdzone z pomocą gry Battlefield 4). Kiedy przeskoczę do pulpitu, problem znika. A jak wrócę do gry, problem wraca. Czasem, jak zacznę naciskać chaotycznie klawisze, wśród których znajdują się wszystkie litery oraz klawisze: SHIFT ALT CAPSLOCK, co jakiś czas wskoczy znak specjalny.

Operuję na systemie Windows 10, klawiatura: Logitech G213.
Próbowałem dotrzeć do rozwiązania problemu przez wyszukiwarkę Google, niestety nie znalazłem rozwiązania problemu.
Dodam też że:

- nie jest to problem przełączania się języków klawiatury (skrót jest wyłączony)

- reinstalacja programu platformy Rockstara nic nie pomogła

- zmiana języka Steam na angielski i z powrotem na polski nic nie dała

- sprawdziłem w opcjach językowych systemu, czy gdzieś nie zapodział się jakiś inny język. W opcjach do których dotarłem, był ustawiony język polski

- wyłączenie programu G HUB Logitecha nic nie dało

- zaprogramowanie makra nic nie dało (prawy ALT i litera L)

- System operacyjny jest oryginalny

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...