Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vlado

Gry PC na sprzedaż

Polecane posty

Witam, postanowiłem oczyścić swoją półkę z grami z kilkunastu tytułów, w które już nie gram. Poniżej macie listę gier, jeśli jesteście czymś zainteresowani, piszcie w tym temacie podając swoją ofertę, uwzględniając cenę przesyłki paczką pocztową (około 12 zł) lub listem poleconym (pewnie około 7 zł). Jeśli cena mi się spodoba, opiszę dokładniej stan gry, mogę także na Waszą prośbę wysłać kilka zdjęć na PW.

Kto da najwięcej - wygrywa. Po wygranej aukcji podaję Wam dane do przelewu, po zaksięgowaniu idę na pocztę jak najszybciej (1-2 dni, w skrajnych przypadkach może to być dłuższy czas, ponieważ na pocztę mam daleko, ale poinformuję o tym nabywcę) i wysyłam paczuszkę z gierką.

Gry nie mają od teraz ceny, chętnie ponegocjuję, do każdego zamówienia postaram się dorzucić jakiś gratis :)

Arcanum : Przypowieść o Maszynach i Magyi (czasopismo GameStar) /bardzo dobry/

Titan Quest (Topseller) /idealny/

Titan Quest : Immortal Throne (XK Dodatek) /bardzo dobry -/

Dark Messiah of Might and Magic (XK) /idealny

Złota Edycja Total War (Shogun + Medieval + dodatki do obu) (XK Gold) /idealny/

Rome : Total War Antologia (PK) /bardzo dobry/

Diablo II + LoD (PK) /bardzo dobry/

Dungeon Siege : Legends of Aranna (KK) /idealny/

Sacred : Złota Edycja (KK) /idealny/

Sid Meier's Pirates! (KK) /idealny/

Silent Storm + Sentinels (XK) /idealny/

TES III : Morrowind (XK) /idealny/

Robin Hood (XK) /płyta idealny, pudełko dobry/

Europa Universalis II (XK) /płyta idealny, pudełko dobry-/

Mroczne Wieki (XK) /płyta idealny, pudełko dobry/

Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś płytami z CD-Action, to pytajcie, może sprzedam.

Zapraszam na zakupy :)

EDIT : Dodaję dwa (właściwie to sześć :P) mega hity :)

Guild Wars Prophecies + Factions + Nightfall + Eye of the North + oczywiście konto w grze.

Na koncie 8 postaci, wszystkie 20 lvl. Każda postać ma przygotowanych po kilka buildów, niektóre na PvE, niektóre PvP, niektóre farm. Każda ma również ulepszone zbroje i ciekawą broń. Myślę, że to ciekawa oferta, bo samo złoto, jakie zgromadziłem na koncie jest warte 100 zł wg kursów na allegro (w skrzyni jest przeszło 500k golda). Na grę poświęciłem ponad 520 godzin więc trochę już się dorobiłem. Nie określam ceny, proszę pisać na priv. Na życzenie mogę oczywiście przedstawić screeny lub buildy poszczególnych postaci. Dla kupującego bonus niespodzianka gratis.

Saints Row 2 + Dark Messiah + gratis Speedball 2 + konto Steam, z którymi gry są powiązane. Również nie ustalam ceny, proszę pisać na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...