Skocz do zawartości

Counter Strike (seria)


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Na CSa nigdy nie jest za późno, po prostu później będzie trudniej niż zwykle. Sam zacząłem grać w grudniu 2007r, zagrałem jakieś 3h i odstawiłem na półkę bo lamiłem. Zacząłem grać w CoDa 4 po sieci. W marcu 2008r powróciłem do CSa i wtedy poznałem jego magię. Pół roku nauki i szło już całkiem nieźle :)

Znacie może jakieś IP serwerów gdzie jest Surf, tylko nie taki zwykły, tylko że po śmierci się od razu odradza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie CS razem z Source'em to majstersztyki. Bynajmniej ja się od nich uzależniłem. 1,6 to dobre rozwiązanie jeżeli net nie jest demonem szybkości oraz sam komputer nie prezentuje się od środka zadowalająco w stosunku do wymagań.

Kiedy ujrzał światło dzienne dodatek do Half-Life'a w postaci COunter-Strike'a aż do teraz gości na komputerach na rozmaitych cybernetycznych imprezach. Nie tylko profesjonaliści docenili jego charyzmę. Amatorzy również z nim bez przerwy obcują z Cs 1,6. Jednak jak dla mnie wady są bardziej widoczne w 1,6 niżeli w Cs Source. Wymienię najbardziej mnie rażące w oczy:

-Mnóstwo "Gówniarstwa" nie mówię tu tylko metrykalnie ale również zachowanie chciałem podkreślić. Od groma jest oszustów(cheaterów)

-W stosunku do Cs Source w 1,6 przeważa ilość graczy non-steam, co bez przeszkód umożliwia im korzystanie z rozmaitych wspomagaczy (nie dozwolonych)

Jeżeli chodzi o Source'a to wszystko zostało powielone z pierwotnej wersji i jeszcze lepiej dopracowane, Grafika Ulepszona, Dynamika, realistycznie wszystko poprawione, oraz kilka smaczków dodanych. Systemy VAC (chroniące) zostały udoskonalone. Wszystko przemawia za nową odsłoną, a jednak coś nie pozwala się oderwać od starszej.

Co by nie mówić seria to FENOMEN !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można grać w CS-a... nie wiem czy to w każdej czesci ale o ile dobrze pamiętam to sie calowac nie da (oprucz snajperek) i po wyciongnięciu zawleczki granatu da sie zmienic na inna brońi dalej ma sie tego granata :/ mógłbym wymienic jeszcze kilka takich niedociongniec ale po co?Od CS-ów lepsze sa Call of Duty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Damek - o której, do stu diabłów, wersji mówisz? ;P Mam 1.6 i Source'a i powiem tak - bzdury piszesz. Primo, to czy broń ma zooma (jak Steyr AUG) zależy właśnie od jej rodzaju, bo np. M4 już nie ma zbliżenia, ale celowniki (crosshair) są wszędzie a nie znam servera gdzie byłoby to wyłączone. Secundo, to o granatach. Kolejna bzdura. Wiele razy miałem tak, że pośpieszyłem się z wyciągnięciem zawleczki, ale wystarczy tylko wcisnąć domyślny klawisz odpowiadający za zmianę broni (u mnie tą funkcję pełni Q), żeby zachować granat na lepszą okazję ;D Czyli ogólnie, źle pamiętasz tą grę :sweat:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam serwera, w którym po smierci sie nie ginie tylko odradza ( nie wiem jak sie ten tryb nazywa) tylko obojetnie czy PL czy nie, byle tylko na najmniej 40/50 osob. Nie moge takiego znaleść a uwielbiam ta rzeźnie i chaos gdy gra sie w tyle osob :) Mam nadzieje ze ktos ma ip takiego serwera:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie na podstawowych mapach, ponieważ jest za mało miejsc do respawnów i połowa nie mogła by grać ;]

Nie wiem skąd wziąłeś tego serwa. Tutaj masz linka: http://www.game-monitor.com/search.php?var...ike&num=100 i są tu WSZYSTKIE serwery z całego świata uporządkowane pod względem ilości graczy. Jak widzisz 32 sloty to max.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 'BH' tutaj masz tutka >>>

A co do samego Cs'a no to tak

grałem jak narazie we wszystkie czesci Cs'a ale najbardziej przypała mi do gustu wersja 1.6, inne wersje (Cz,Source) może i są dobre pod względem grafiki ale grawitacja broni jest 'mało grywalna'

oczywiscie jest to tylko moja opinia i nie musicie sie z nią zgadzać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawde to jest niesamowite, tak stara gra tak grywalna ;p do tego ogolem to jest mod a nie gra stworzona od podstaw ;p a zaczelo sie niewinnie od kafejek, gdzie przez przypadek odkrylo sie cs'a ;p wtedy to 1.1 kurde jeszcze bylo xD ogolnie rzecz biorac mozna miec przerwy w graniu ale (nie)stety zawsze sie do niej wraca ;p

wg mnie do hardcorowego grania i jesli chce sie cos osiagnac to tylko cs 1.6, dla zabawy cs cz :)

cs source jak dla mnie totalne badziewie ;p modele jak przygarbione biegaja, padala jak by byli na ksiezycu ;p wiele bledow recoila, zupelnie inna gra :P jedyny plus to grafika ;p a tak to juz combat arms pozera source'a

ps. zaprasza na serwer pdg, jest w sygnaturze, bardzo dobry klimat i atmosfera :) bardzo wyrozuymiali admini, zeby dostac bana naprawde trzeba sie postarac ;p do tego nie panuja tu sztywne zasady jak na wiekoszci serwerów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...