Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Orthomyxovirus

Sprzedam Call of Juarez 2

Recommended Posts

Przed sekundą dostałem od brata, jednak nie łapie się nawet na najmniejsze wymagania sprzętowe więc gry nawet nie wypakowywałem, co oczywiste jest w foli i jest w takiej cenie jak w sklepie czyli 99zł-89zł fotki poniżej, zainteresowanych zapraszam na gg 8790122, moge się też wymienić za jakąś ustaloną gierkę do xklocka

16irw5l.jpg

Nie mam ochoty być więcej stratny, już raz ktoś mnie nabrał na coś w tym stylu i potem byłem stratny na kupę kasy... "oriętuj się" tego się nauczyłem

To widzę coś ci nauczenie tego "oriĘtuj się" nie bardzo wyszło. Bo nie orientujesz się w cenach za jakie sprzedawana jest ta gra ;]

Zacznijmy od tego, że dzisiaj nie było jeszcze 20 cool.gif

Zacznijmy od tego że tego posta pisałem w nocy. Poza tym czemu dajesz do zrozumienia że ci się nie podoba coś...

komu Tys to sprzedal za 100zl :/ jak to mowia : ,, rzal , bul i olaboga ! "

Gdybym nie wiedział że za tyle to mogę puścić to zniżył bym cenę

Zacznijmy od tego, że dzisiaj nie było jeszcze 20 cool.gif

Zacznijmy od tego że tego posta pisałem w nocy. Poza tym czemu dajesz do zrozumienia że ci się nie podoba coś...

Nie bardzo rozumiem o co tobie chodzi? Daję do zrozumienia, że mi się coś nie podoba bo widzę że coś kręcisz. Sam widzisz - uparłeś się jak osioł, że sprzedasz grę która jest warta 70 zł za 100 zł. Jak wszyscy ci mówili, że ta gra jest warta 60-70 zł z przesyłką to ty nagle wyskakujesz, że sprzedałeś ją za 100 zł. Ślepy zauważy, że zapewne coś kręcisz.

Ale temat do zamknięcia, bo gra niby została "sprzedana" za 100 zł :ninja:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...