Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opti

Rozwiązany: Mass Effect , problem z grafiką

Polecane posty

Witam... Ostatnio zakupiłem edycję premierową gry Mass Effect. Zacząłem grać, i jestem już w Cytadeli, i mam problem z wyświetlaniem grafiki. Otóż gdy podchodzę blisko wody w fontannie, ta robi się cała zapełniona pixelami, tak samo gdy mam stan krytyczny, to czarna fala wypełnia 1/3 dolnej części monitora, dodatkowo pojawiają się kolorowe dymki. Czasem - ku mojemu zdziwieniu - spadną FPSy... Czego może to być wina? Od razu mówię że mam dobrego kompa, który spełnia wymagania gry. Moja karta graficzna to Radeon HD4870 w wersji 1 GB od Gainwarda, a sterowniki to Catalysty 9.7. Najbardziej się boję, że to karta graficzna się psuje, bowiem ostatnimi czasy miewam różne problemy z wyświetleniem obrazu (śnieżyca na monitorze, dawałem taki temat w dziale sprzęt).

No i dodatkowe pytanie - czy Mass Effecta można zainstalować max. 3 razy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Gra sprawia problemy Radeonom, najlepiej wyłączyć więc pare efektów shaderowych. Może to być problem z kartą, ale stawiałbym raczej na grę. Instalować można w sumie do woli, zarówno polską wersję, jak i angielską (chyba jest de-authorization tool), więc bez obaw. Prześlij mi pliki "BioEngine.ini" i "BioGame.ini" to jakoś tam pokręce i spróbuje coś naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, wystarczyło zainstalować po raz kolejny sterowniki od grafiki. Do zamknięcia

No i dziękuje sUkowi, który wykazał zainteresowanie tematem i chęć pomocy. A także odpisywanie na mój spam na gg :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...